KSW

(VIDEO) Romanowski znów NOKAUTUJE! Potężna lewa ręka „Tommy’ego” kończy Kęsika!

Tomasz Romanowski szybko postanowił zadebiutować w wadze średniej! Na KSW 74 fighter spotkał się z niezwykle groźnym Cezarym Kęsikiem.

-> Obstaw KSW 74 bez ryzyka!

Był mistrz wagi średniej Thunderstrike Fight League zadebiutował w KSW przed trzema laty. Cezary Kęsik pozostawał niepokonany aż przez 12 walk, gdy na KSW 57 poddał go Abus Magomedov. Choć popularny „Lubelski Czołg” wygrał przez KO z Marcinem Krakowiakiem, to w kwietniu znów musiał uznać wyższość rywala. Paweł Pawlak pokonał go niejednogłośną decyzją sedziów.

Ostatnia wygrana Tomasza Romanowskiego ma słodko-gorzki smak. Choć „Tommy” skończył przez KO już w 1. rundzie Andrzeja Grzebyka, to niewiele mu to zwycięstwo dało. Fighter ze Stargardu przestrzelił dzień wcześniej limit wagi półśredniej i stracił też szansę na walkę o pas tej dywizji. Teraz zwycięzca programu Tylko Jeden rozpoczyna marsz po kolejnego title shota!

Cezary Kęsik vs. Tomasz Romanowski – RELACJA

Runda 1:

Rundę od niskiego kopnięcia rozpoczął Kęsik. Z tej samej broni korzystał Tomek. Obaj świetnie pracowali z dystansu. Tomek dzięki niskim kopnięciom otwierał sobie drogę do kombinacji bokserskich. Jednak Kęsik nie pozostawał dłużny.

Sprawdź!  Wielkie problemy Tomasza Romanowskiego przed KSW 72! "Czas powiedzieć sobie stop..."

Romanowski doszedł do rywala ze świetną kombinacją i był wyraźnie celniejszy. Tommy cały czas polował na mocne sierpy i na około minutę do końca rundy jednym z ciosów sierpowym posłał rywala na deski. po chwili doskoczył do rywala z ciosami, po których sędzia przerwał to starcie.

Oficjalny werdykt: Tomasz Romanowski pokonał przez KO w 1. rundzie Cezarego Kęsika

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.