Clout MMAFAME MMA

Natan porównał Labrygę i Załęckiego! Mocne słowa o zawodnikach Clout MMA

Natan Marcoń nie odpuszcza i po raz kolejny uderzył w Denisa Załęckiego. Tym razem nie gryzł się w język, mówiąc o zawodniku Clout MMA.

Nie ma wątpliwości, że prędzej czy później dojdzie do konfrontacji pomiędzy freak fighterami. „Bad Boy” od kontrowersyjnej porażki z Danielem Omielańczukiem, kiedy to w trakcie walki po prostu wyszedł z klatki, nieustannie jest atakowany przez Natana.

Zawodnik, który w sobotę zmierzy się z „Polakiem” na gali FAME: Reborn niemal każdego dnia wbija szpilki w Załęckiego. W ostatnim wywiadzie dla FightSportPL został zapytany o to, co myśli na temat zarówno „Bad Boya”, jak i Denisa Labrygi, z którym również jest skonfliktowany.

Bez zastanowienia przyznał, że znacznie bliżej mu tego drugiego. Nie ukrywa, że wolałby wypić z nim przysłowiowe piwo, niż podać rękę Załęckiemu, którego nie darzy szacunkiem.

– Denis Labryga to lekki troglodyta. Denis Załęcki to napinacz, małpa, szympans, przepotężny troglodyta. Straszny napinacz, mogę nawet powiedzieć dz**a internetowa. Wolałbym siąść, napić się piwka z Labrygą, niż Załęckiemu podać rękę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.