PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Bagietka” nowym królem freak fightów? Spektakularne zwycięstwo na Prime Show MMA 2!

Tym razem doszło do pojedynku dwóch debiutantów. Jeden z nich w krótkim czasie zyskał bardzo wielu fanów za sprawą dymów, jakie robił na konferencjach.

Jan Patecki założyciel ekipy Too Drunk zmierzył się z Michałem „Bagietka” Gorzelanczykiem dał się poznać szerszej publiczności dzięki Xayoo, który udzielił mu “strimowego” wsparcia. Najbardziej znany jest z pranka, czyli udawanego “napadu na Bagietkę” podczas jego streamu.

Prime Show MMA sprawiło jednak, że „Bagietka” zyskał wielu fanów. Na konferencjach nie brakowało dymów. Między innymi zaskoczył wszystkich swoim wejściem, podczas którego zniszczył na głowie płytę regipsową. Wdał się także w konflikt z Jasiem Kapelą, którego uderzył z główki.

Wiele wskazuje na to, że jeśli Kapela będzie gotowy na takie starcie, to w przyszłości zapewne zmierzy się z „Bagietką”. Podczas ceremonii ważenia o mało nie doszło pomiędzy nimi do bójki. W porę zainterweniowali ochroniarze, którzy mieli problem z uspokojeniem Gorzelanczyka.

RELACJA

Runda 1:

Bagieta od razu poszedł do przodu z mocnymi ciosami. Obaj poszli w piekielną wymianą. Michał trafił mocno rywala, a następnie złapał gilotynę i starał się udusić rywal, ale nic z tego nie wyszło, przez co Pacio trafił wiele celnych ciosów. Jednak Bagietka szybko obrócił sytuacją i zdobył plecy. Następnie zapiął duszenie zza pleców, które rywal odklepał po kilkunastu sekundach. 

Sprawdź!  "Don Kasjo" wraca do MMA! Chce walki z TRZEMA rywalami NA RAZ! "Po rundzie będziecie się zmieniać, a każdego..."

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk pokonał przez poddanie w 1. rundzie Jana „Pacio” Pateckiego

Po wygranej tak „Bagietka” uznany przez wielu za nowego króla freak fightów cieszył się pierwszym zwycięstwem w formule MMA:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.