MMA VIP

(VIDEO) „Bonus BGC” powraca! Wiemy, z kim zawalczy na gali MMA-VIP 4!

Piotr Witczak znany jako „Bonus BGC” stoczy kolejny pojedynek w klatce. Czy w końcu odniesie swoje pierwsze zwycięstwo w formule MMA?

„Bonus BGC” nie zamierza się poddawać i chce w końcu zwyciężyć pierwszy pojedynek. Swoją przygodę z MMA rozpoczął jeszcze w 2014 roku od porażki przed czasem. Następnie zmierzył się z „BodyChristem” w kickboxingu, jednak mimo wygranej w 21 sekund, nie może nazwać tego sukcesem, biorąc pod uwagę, jak wyglądało starcie.

Witczak ponownie spróbował swoich sił w kickboxingu i tym razem przegrał z Wojtkiem Golą po decyzji sędziów. W 2017 roku freak fighter z Poznania zadebiutował w federacji FAME, gdzie stoczył trzy pojedynki i wszystkie przegrał przed czasem. Został pokonany przez „Ztrolowanego”, „Taxi Złotówę” i Marcina Najmana.

Ostatnia walka „Bonusa BGC” miała wyglądać inaczej. Mocno skupił się na przygotowaniach, zrzucił wiele kilogramów i był w świetnej formie. Ponadto jego rywal nie miał żadnego doświadczenia i praktycznie w ogóle się nie przygotowywał. To jednak wiele nie zmieniło i na High League Witczak przegrał z „Japczanem” przez decyzję sędziów.

Po ostatniej porażce „Bonus BGC” zapowiedział kolejne zmiany. Oświadczył, że tym razem będzie współpracował z psychologiem sportowym. Jak przyznali jego trenerzy, Witczak ma umiejętności, żeby wygrywać walki freakowe, jednak problem siedzi w jego głowie.

Sprawdź!  (VIDEO) "Król Syntholu" przeszedł operację! Jego bicepsy nie wytrzymały! "Będę miał operację na usuwanie bicepsów. Nie mam wyjścia, muszę się naprawić"

Freak fighter do klatki powróci już 25 lutego na gali MMA-VIP 4, a jego rywalem będzie Damian Nagana znany z programu ”Gogglebox. Przed telewizorem”.

SPRAWDŹ WYWIAD Z MARCINEM NAJMANEM:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.