MMA VIP

(VIDEO) „Bonus BGC” powraca! Wiemy, z kim zawalczy na gali MMA-VIP 4!

Piotr Witczak znany jako „Bonus BGC” stoczy kolejny pojedynek w klatce. Czy w końcu odniesie swoje pierwsze zwycięstwo w formule MMA?

„Bonus BGC” nie zamierza się poddawać i chce w końcu zwyciężyć pierwszy pojedynek. Swoją przygodę z MMA rozpoczął jeszcze w 2014 roku od porażki przed czasem. Następnie zmierzył się z „BodyChristem” w kickboxingu, jednak mimo wygranej w 21 sekund, nie może nazwać tego sukcesem, biorąc pod uwagę, jak wyglądało starcie.

Witczak ponownie spróbował swoich sił w kickboxingu i tym razem przegrał z Wojtkiem Golą po decyzji sędziów. W 2017 roku freak fighter z Poznania zadebiutował w federacji FAME, gdzie stoczył trzy pojedynki i wszystkie przegrał przed czasem. Został pokonany przez „Ztrolowanego”, „Taxi Złotówę” i Marcina Najmana.

Ostatnia walka „Bonusa BGC” miała wyglądać inaczej. Mocno skupił się na przygotowaniach, zrzucił wiele kilogramów i był w świetnej formie. Ponadto jego rywal nie miał żadnego doświadczenia i praktycznie w ogóle się nie przygotowywał. To jednak wiele nie zmieniło i na High League Witczak przegrał z „Japczanem” przez decyzję sędziów.

Sprawdź!  (VIDEO) "Misiek z Nadarzyna" zabrał głos w sprawie "Masy"! Wyjaśnił, czy dojdzie do walki

Po ostatniej porażce „Bonus BGC” zapowiedział kolejne zmiany. Oświadczył, że tym razem będzie współpracował z psychologiem sportowym. Jak przyznali jego trenerzy, Witczak ma umiejętności, żeby wygrywać walki freakowe, jednak problem siedzi w jego głowie.

Freak fighter do klatki powróci już 25 lutego na gali MMA-VIP 4, a jego rywalem będzie Damian Nagana znany z programu ”Gogglebox. Przed telewizorem”.

SPRAWDŹ WYWIAD Z MARCINEM NAJMANEM:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.