FAME MMA

(VIDEO) Błoński zarzuca dziennikarzowi kłamstwo? „Sam sobie dogadał, kiedy to się odbędzie. Dużo farmazonów opowiada…”

Kacper Błoński przed Fame MMA 15 musi radzić sobie nie tylko z presją ze strony rywala. W ostatnich dniach głośno jest o konflikcie „Crushera” z Mateuszem Kaniowskim.

-> Nie czekaj, kup PPV Fame MMA 15 już teraz!

Już dziś odbędzie się gala Fame MMA 15 PPV, na której zobaczymy kolejną odsłonę Błoński vs. Dubiel. Niegdyś przyjaciele spotkali się w pełnej nienawiści walce na Fame MMA 8, gdzie jednogłośną decyzją sędziów tryumfował „Crusher”. Tym razem jednak kartami punktowymi na pewno się nie skończy!

Freak fighterzy zmierzą się bowiem w klatce rzymskiej i bez limitu czasowego! To oznacza, że ktoś na pewno padnie – czy z braku sił, czy też po ciosach rywala. Na tą drugą opcję liczy Kacper Błoński, o czym powiedział na oficjalnej ceremonii ważenia i ostatnim spotkaniu twarzą w twarz z Dubielem.

Fame MMA 15 – Cena PPV. Gdzie kupić Fame MMA 15 PPV? Ile kosztuje PPV? Transmisja na żywo, stream LIVE Fame MMA 15 PPV.

Kacper Błoński: „Kaniowski opowiada bardzo dużo farmazonów…”

W ostatnich tygodniach na nowo rozgorzał konflikt na linii Błoński-Kaniowski. O sprawie rozpisywały się niemal wszystkie media, a panowie mieli skonfrontować się po ostatniej konferencji prasowej. „Crusher” jednak na spotkaniu się nie pojawił.

Sprawdź!  (VIDEO) Jacek Murański ponownie w Sprawie dla Reportera! "Do końca życia będę walczył, do końca życia!"

W rozmowie z Fansportu TV freak fighter wypowiedział się na temat tamtej sytuacji:

Umawialiśmy się na „Aferki”. Mateusz dogadał sobie sam, kiedy to wszystko się odbędzie. On od początku mówił, że chce na konferencji, a my powiedzieliśmy, że będziemy robić to na „Aferkach”.

Bardzo dużo farmazonów opowiada i nie podoba mi się to. Na przykład to, że do mnie wydzwaniali.

Mówił, że „Boxdel” do mnie wydzwaniał. Następnego dnia do mnie dzwoni „Boxdel” i mówi: co on pi***oli, stary? Przecież ja nie dzwoniłem, nie wiem o co mu chodzi.

Błoński przyjął do wiadomości, że nie powinien oskarżać dziennikarza o bycie pod wpływem środków odurzających. Zauważył jednak, że choć byli umówieni na „Aferki”, to nikt z nim konfrontacji z Mateuszem Kaniowskim nie dogadywał.

Mateusz pisze sobie historię swoimi wierszami… Możecie się spytać „Boxdela”, możecie się spytać Wardęgi, czy ktoś ustalał ze mną jakąś konfrontację z Mateuszem Kaniowskim…

OK, jeśli nie był… No dla mnie wyglądał, jakby był. Ale już nie poruszajmy więcej tego tematu.

Przypomnijmy też, że kilka godzin później doszło do spotkania Kaniowskiego z Błońskim. Dziennikarz komentuje gale Fame MMA oraz przeprowadza wywiady z zawodnikami i nie powinno się to zmienić na Fame MMA 15 PPV. To może oznaczać, że już dzisiejszego wieczoru dojdzie do kolejnego spotkania z „Crusherem”!

Sprawdź!  Marta Linkiewicz nadal mistrzynią organizacji FAME! Pokonuje "Way Of Blonde" po decyzji sędziów!

-> Wykup PPV Fame MMA 15 JUŻ DZIŚ!

Kursy bukmacherskie na walkę Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.