FAME MMA

(VIDEO) Mocne zapowiedzi przed walką bez limitu czasowego! „Jakbyśmy się tłukli na ulicy!”

Już jutro hitowa gala Fame MMA 15! W piątek 26 sierpnia odbędzie się hitowy rewanż: Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel!

-> DOSTĘP DO FAME MMA 15 PPV KUPISZ TUTAJ!

Wielkie emocje towarzyszą Marcinowi Dubielowi i Kacprowi Błońskiemu przed rewanżowym starciem na Fame MMA 15. Freak fighterzy zmierzyli się ze sobą po raz pierwszy przed dwoma laty, gdzie górą był „Crusher”.

Wtedy jednak o wyniku decydowali sędziowie punktowi, którzy nie będą potrzebni w Atlas Arenie w Łodzi. Pojedynek Błoński vs. Dubiel odbędzie się bez limitu czasowego, a do tego w rzymskiej klatce! Obaj zawodnicy są gotowi na jutrzejszy bój.

Na oficjalnej ceremonii ważenia cięży okazał się „Crusher”, jednak o jedyne 0,4 kilograma. Jego oponent wie jednak, że to będzie inna walka, niż poprzednio.

– Na pewno będzie to inny pojedynek. Jesteśmy 2 lata później, mamy dwa lata przepracowane. Mamy większe umiejętności i idziemy się jutro ponapi***dalać! Nie czuję wielkiego napięcia między nami. Każdy chce wyjść zrobić swoją robotę. Kacper jest przekonany, że wygra, a ja jestem przekonany o swojej wygranej.

-> Wykup PPV Fame MMA 15 JUŻ DZIŚ!

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" szczegółowo opowiada o ataku maczetą: "W tym momencie myślałem, że to już koniec. Zasłoniłem się ręką i..."

Błoński również jest pewny siebie. Porównał zasady ich potyczki do ulicznej bójki i zdradził, że ma nadzieję, że wygra w dominujący sposób!

Super że walka jest w No Limit. Nie będzie czasu na podpowiedzi trenerów, będzie prawdziwa walka – jakbyśmy się tłukli na ulicy. To mi się podoba. Mam nadzieję, że wykończę przeciwnika i sędzia mnie będzie musiał od niego odciągać. – powiedział Maciejowi Turskiemu.

Poniżej możecie zobaczyć ważenie oraz ostatnie spotkanie face to face przed Fame MMA 15 PPV.

Kursy bukmacherskie na walkę Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Ferrari zabrał głos w sprawie auta FAME! Wyjaśnia, dlaczego pomalował samochód Boxdela

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.