PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Skolim” roznosi Jasia Kapelę! Brutalnie rozbija i nokautuje na Prime Show MMA 2!

Za nami kolejna walka i kolejny debiut. Tym razem w klatce Prime Show MMA zadebiutował Konrad „Skolim” Skolimowski, który zmierzył się z Jasiem Kapelą.

„Skolim” miał okazję po raz pierwszy wejść do klatki i zawalczyć w formule MMA. Mimo że to dopiero jego debiut, to w oczach bukmacherów był ogromnym faworytem. Miał przewagę warunków fizycznych oraz był w znacznie lepszej formie. Niektórzy jednak typowali, że ponownie dojdzie do niespodzianki.

Kapela ma za sobą bowiem debiut, w którym mocno zaskoczył. Zmierzył się w nim z faworyzowanym Ziemowitem Kossakowskim. Dla rywala miało być to łatwe starcie, jednak Kapela poradził sobie z nim bez większych problemów i rozprawił się w pierwszej rundzie.

Tym razem jednak Kapela miał znacznie większe wyzwanie. „Skolim” dobrze zaprezentował się na media treningu i co ciekawe w ciągu jednego dnia musiał zrzucić aż 6 kg.

Podczas face-to-face nie brakowało emocji i debiutant skierował do rywala kilka mocnych słów, sugerując, że Kapela na ostatni moment zażądał od rywala zmieszczenia się w limicie wagowym.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek zawalczy z "Arabem" na Prime Show MMA! "Najmocniejszy freak fighter kontra były mistrz KSW"

RELACJA

Runda 1:

Do przodu z mocnymi ciosami ruszył Skolim. Kapela poszedł po obalenie, ale Konrad zapiął gilotynę, ale Jasiowi udało mu się uwolnić i walka trafiła do parteru, gdzie Kapela był na górze. Skolim znowu probował gilotyny, ale nic z tego nie wyszło. Jaś zdobył dosiad skąd obijał swojego rywala. Jednak Skolim dobrze się bronił i do końca rundy nie wydarzyło się nic ciekawego.

Runda 2:

Kapela świetnie uniknął ciosów rywala i poszedł po obalenie i zaczął dociskać przeciwnika do siatki. Skolim rozerwał klincz mocnymi ciosami. Konrad zasypał rywala ciosami w parterze. Po wznowieniu walki Jaś poszedł po obalenie, które zostało wybronione, a Skolimowski niemiłosiernie obijał swojego rywala. Po kanonadzie uderzeń sędzia przerwał pojedynek oszczędzając zdrowia Jasiowi Kapeli. 

Konrad „Skolim” Skolimowski pokonał przez TKO w 2. rundzie Jasia Kapeli

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.