PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Soroko wybiegł z klatki! Został brutalnie zniszczony przez Tyburskiego!

Na ten debiut czekało wielu kibiców. W końcu Adam Soroko mógł zaprezentować swoje umiejętności w klatce Prime Show MMA.

Soroko to freak fighter, który zasłynął udziałem w turnieju na gołe pięści oraz szalonymi wywiadami. Szybko zyskał rozpoznawalność i podpisał kontrakt z Prime. Miał zadebiutować podczas pierwszej edycji, ale wycofał się z walki chwilę przed samą galą.

Tym razem zapewniał, że nie dojdzie do podobnej sytuacji. Jego starcie nie odbyło się w formule MMA, a na zasadach K-1 w małych rękawicach. Soroko stanął przed trudnym wyzwaniem i zmierzył się z Pawłem Tyburskim, który poprzednie pojedynki kończył przed czasem.

Wielu spodziewało się jednak niespodzianki. Soroko bowiem w walkach na gołe pięści pokazał ogromny charakter, a „Tybori” mógł nieco zlekceważyć rywala, gdyż myślał już o kolejnych zestawieniach, w tym o pojedynku z Normanem Parke.

RELACJA

Runda 1:

Tyburski rozpoczął od niskiego kopnięcia. Następnie obaj poszli na wymiany. Celniejszy jednak był Tybori. Paweł cały czas dobrze czuł dystans trafiając te niskie kopnięcia. W jednej z akcji strzelił potężnym sierpem na wątrobę, po czym Soroko padł na deski. Akcja powtórzyła się po chwili ale Adamowi udało się wstać. Po wznowieniu walki Paweł znowu ruszył tym samą akcją z ciosami na korpus, po których znów posłał Adama na dechy. Walka została przerwana z powodu 3 liczenia w rundzie. 

Sprawdź!  (VIDEO) "Stifler" rozbity w 30 sekund! Soroko wygrywa na Prime Show MMA 4!

Paweł „Tybori” Tyburski pokonał przez TKO w 1. rundzie Adama Soroko

Po następnej walce Soroko powrócił i wyjaśnił, dlaczego zaraz po przegranej wybiegł z klatki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.