FAME MMA

(VIDEO) Awantura podczas cage’a! Mateusz Murański wściekły na „Takefuna”!

Za nami kolejny cage, w którym nie brakowało emocji. Tym razem nie wiele brakowało, a przed kamerami doszłoby do awantury.

Podczas wczorajszego programu w studio gościł Rafał „Takefun” Górniak, który stoczy drugi pojedynek w szeregach FAME z Filipem Zabielskim oraz Mateusz Murański, którego rywalem na najbliższej gali będzie ponownie Arkadiusz Tańcula.

Pomiędzy „Takefunem” i „Nitro” a rodziną „Muranów” w ostatnim czasie wybuchł konflikt Mocną wymianę zdań pomogliśmy oglądać już na poprzednim cage’u, kiedy to przez telefon ze studia Jacek skonfrontował się z Sergiuszem Górskim.

Awantura na cage’u FAME 15

Tym razem Mateusz miał okazję stanąć twarzą w twarz z Górniakiem. Kiedy tylko wszedł przed kamery, ruszył w jego kierunku, powtarzając – Góra, góra! Wstań.

Kiedy Murański zbliżył się do „Takefuna”, ten podskoczył z kanapy i uniósł ręce do góry, będąc gotowym na bójkę. Mateusz jednak zamierzał załatwić to inaczej – Masz mnie przed oczami, tak szydziłeś, tak wyzywałeś. Nie powiedziałeś w ryj, to nie powiedziałeś nic! – kontynuował.

– Chłopaczku, ja o tobie się nie wypowiadam, nie potrzebuję atencji. Nie potrzebuję nagrywać o kimś story, a ty z tym szkieletem całym cały czas nagrywacie na mnie, na mojego ojca, bo to się klika. Najbardziej się klika Murański. Jeśli teraz nie powiedziałeś mi tego w oczy, to ostatni raz w życiu nagrałeś cokolwiek na mnie. Ja ci zabronić nie mogę, ja ci każę!

„Takefunowi” nie spodobał się sposób wypowiedzi Murańskiego i odpowiedział – Co to ku*wa jest w ogóle? Normalizowanie jakichś gróźb karalnych. Ty normalny jesteś? Grozisz mi ku*wa publicznie? Co to jest? Nie jesteśmy na ulicy, więc zachowuj się normalnie.

Zdenerwowany Murański oświadczył, że tylko włodarze i to, iż znajduje się w studio przed kamerami, powstrzymuje go przed wypłaceniem tak zwanego lepca. Co ciekawego wcześniej mogliśmy już oglądać, jak od Mateusza dostaje np. Alan Kwieciński.

Sprawdź!  Gdzie i o której oglądać Prime MMA? Ile kosztuje i dostęp? Transmisja, stream online, Prime Show MMA PPV

Kursy bukmacherskie na rewanż Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.