High League

Włodarz High League Malik Montana komentuje śmierć Mateusza Murańskiego: „Zobaczymy, ile czasu mi zostało na tym świecie. Mam nadzieję, że wystarczająco, aby…”

Włodarz federacji High League raper Malik Montana zabrał głos w związku ze śmiercią Mateusza Murańskiego i złożył rodzinie kondolencje.

29-letni „Muran” zmarł w środę 8 lutego. Zawodnika wspomina nie tylko środowisko freak fightowe, ale również profesjonalni sportowcy. Wypowiedział się już m.in. Artur Szpilka czy Łukasz Jurkowski. Teraz głos zabrał również Malik, który jest twarzą organizacji.

Malik o śmierci Murańskiego

To właśnie w High League 10 grudnia Mateusz stoczył swój ostatni pojedynek. Natomiast na najbliższej marcowej gali jego ojciec Jacek miał zawalczyć z Marcinem Najmanem. Nie ma jednak wątpliwości, że pojedynek się nie odbędzie. Federacja być może poszuka zawodnika na zastępstwo.

W czwartek freakowa organizacja przełożyła także pierwszą konferencję. Wydarzenie było zaplanowane w nadchodzący poniedziałek, jednak zostało odwołane i nie wiadomo, w jakim terminie się odbędzie.

Organizacja po śmierci Mateusza zamieściła na swoich social mediach taki wpis – Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Mateusza Murańskiego. Mateusz, spoczywaj w pokoju. Kondolencje dla rodziny i bliskich.

Teraz głos zabrał sam Malik Montana, który poprzez Instagrama przekazał:

Sprawdź!  Don Diego przed High League 6: "Nie chodzi o to, żeby być naładowanym sterydami, tylko trzeba używać mózgu i umiejętności"

Wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny i bliskich Murańskiego. Przykre to jest, aczkolwiek każdego z nas to czeka. Każdy w dniu narodzin, przynajmniej ja w to wierzę, ma zapisany dzień, w którym z tego świata odejdzie. W moim odczuciu jest to miejsce lepsze niż tutaj. Zobaczymy, ile czasu zostało mi na tym świecie. Mam nadzieję, że wystarczająco, aby zarobić te 100 milionów, o których marzę, żeby zarobić.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.