FAME MMA

Alan obawia się starcia z Pasternakiem? „Wampir” komentuje: „On chce walki tylko w Internecie. To jest…”

Michał Pasternak wypowiedział się na temat swojego konfliktu z Alanem Kwiecińskim. Fani liczą na to, że zostanie on wyjaśniony w klatce.

Wszystko tak naprawdę rozpoczęło się od słów „Alanika”, który w jednym z wywiadów uderzył w Akademię Sportów Walki Wilanów. Dostał wówczas mocną odpowiedź między innymi od Kamila Mindy oraz „Wampira”, a z czasem konflikt przybrał na sile.

„Wampir” uderza w Kwiecińskiego

Kibice bardzo chcieliby zobaczyć takie zestawienie, jednak Pasternak nie ma wątpliwości, że do niego nie dojdzie. Przyznał, że Kwieciński wielokrotnie zmieniał już zdanie i jest zainteresowany konfrontacją wyłącznie, kiedy mówi o niej w sieci.

Gdyby miało dojść do prawdziwego pojedynku zdaniem „Wampira” jego potencjalny rywal nie chciałby walczyć. W wywiadzie dla Goniec Fight podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego nie gryzł się w język:

– On ma coś z banią nie tak. To jest idiota. On bardzo by chciał walki w Internecie, a jeżeli mielibyśmy zawalczyć, to już by się zmieniło to wszystko. Kiedyś powiedział, że nigdy ze mną nie zawalczy. Później mnie zaczepia, ale w takiej i takiej formule i takiej wadze. Po czym mówi, że zawalczy za pół miliona, później 300 tysięcy. To jest idiota pełną gębą.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.