Wotore

(VIDEO) Arkadiusz Tańcula sparuje z „Polskim Wikingiem” przed turniejem WOTORE 5: „Nie licząc ulicy, to mój debiut na gołe pięści”

29 kwietnia powraca organizacja WOTORE. Tym razem piąta edycja turnieju na gołe pięści odbędzie się w nietypowym miejscu, bo w gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

W zawodach weźmie udział m.in. Paweł Gołębiewski znany jako „Polski Wiking”. Fighter sporty walki trenuje od dziecka i ma za sobą dwa pojedynki w MMA. Niestety oba starcia zakończyły się jego porażką ze względu na odniesione kontuzje.

„Polski Wiking” sparuje z Tańculą

Dla Gołębiewskiego walka na WOTORE 5 będzie debiutem w zawodowych starciach na gołe pięści. Fighter zebrał jednak ogromne doświadczenie na ulicy, gdzie stoczył wiele bójek, nie raz wygrywając ze znacznie większymi rywalami.

– WOTORE najbardziej zbliżone do prawdziwej walki. Chyba każdy z mojego rocznika wychował się na „Krwawym Sporcie”. Można powiedzieć, że to jest to samo wszystko. Nie licząc tego, co się biłem na ulicy, to mój debiut na gołe pięści. Trochę tego było – przyznał w rozmowie z Arkadiuszem Tańculą.

Poza „Polskim Wikingiem” w turnieju WOTORE 5 zawalczy także m.in. „Ufol” czy Krystian Rosa, który wygrał The War 3. Natomiast w main evencie czeka na kibiców debiut Marcina Wrzoska w walkach na gołe pięści. Były mistrz KSW zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem.

Sprawdź!  Bartosz "Ufol" Kwiatkowski zawalczy w turnieju WOTORE 5. Bardzo mocna karta walk!

Poniżej znajdziecie nagranie, na którym zawodnik FAME Arkadiusz Tańcula nie tylko rozmawia z „Polskim Wikingiem”, ale także stoczył z nim sparing.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.