UFC

Jake Paul vs. Michael Bisping?! Wymiana na Twitterze! „Niestety, Jake’usiu…”

Jake Paul to nazwisko, które polaryzuje cały świat sportów walki. Amerykanin ma listę rywali, z którymi chciałby się zmierzyć, a jest na niej między innymi… Michael Bisping. Anglik od razu zareagował, gdy się o tym dowiedział!

Były mistrz wagi średniej UFC oraz Hall of Famer największej federacji MMA Michael Bisping (rekord 30-9 w zawodowym MMA) już jakiś czas temu spinał się w Internecie z pięściarzem-celebrytą. Temat powróci przed kilkoma dniami, po wywiadzie Jake’a Paula (rekord 5-0 w zawodowym boksie) w The Fight with Teddy Atlas.

Walczący pod pseudonimem „The Problem Child” YouTuber wymienił swoją listę z nazwiskami, z którymi mógłby się spotkać w kolejnym pojedynku. Mowa oczywiście o pięściarskim ringu:

Mam na tej liście wiele nazwisk, a także kilka innych, z którymi rozmawiamy. Chcemy wybrać to największe. Mam tam Floyda Mayweathera, Oscara De La Hoyę, Andersona Silvę, Michaela Bispinga, Tommy’ego Fury’ego, Sonny’ego Williamsa. Szukam kogoś, kto zrówna się ze mną popularnością.

Michael Bisping szybko zareagował na słowa pięściarza-celebryty. Anglik wypomniał, że chyba nie pasuje na typowego przeciwnika Paula:

Daj spokój, Jake Paul, zdajesz sobie sprawę, że jestem mniej więcej twoich rozmiarów? To raczej z automatu wypisuje mnie z twojej „listy celów”?

„The Problem Child” także nie jest zawodnikiem popuszczającym! Amerykanin, znany między innymi z diss tracku o Danie White, odpowiedział, że brutalnie znokautowałby „The Counta”. Przypomniał przy okazji słynne KO z walki z Danem Hendersonem::

Znokautowałbym cię w gorszy sposób, niż Hendo. Walka z tobą to łatwizna. Udowodnij, że otrzymasz licencję, a ode mnie dostaniesz 1 milion dolarów i bonus ze sprzedaży PPV… 👀 (daję tę emotę, bo Bisping nie może, hahaha)

Tak tak, posłuchaj Jednookiego, panie widzący. Zdobyłem mistrzostwo świata, a przede wszystkim szacunek społeczności. Niestety, mały Jake’usiu, są to dwie rzeczy, których NIGDY nie osiągniesz. Przetraw to.

Michael Bisping na pewno nie odmówiłby pojedynku za wielką kasę, co zagwarantowałby właśnie Jake Paul. Amerykanin znokautował wszystkich rywali, z którymi się mierzył. Osiągnął to ostatecznie kończąc Tyrona Woodleya. Na swoją szansę z „The Problem Child” wciąż czeka Tommy Fury.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.