FAME MMA

„Arab” o kontrakcie z FAME i przejściu do Prime Show MMA: „Mój błąd. Nie dopatrzyłem tego. Będę musiał to rozwiązać”

Za nami konferencja Prime Show MMA podczas której „Arab” miał okazję wyjaśnić, jak wyglądało jego przejście do nowej organizacji.

Dotychczas raper toczył swoje pojedynki w FAME. Po wypełnieniu kontraktu zdecydował się jednak przejść do innej federacji, w której zawalczy z Marcinem Wrzoskiem.

Całą sprawę skomentował włodarz FAME „Boxdel”, który podczas live’a na kanale Aferki zdradził, że „Araba” nadal obowiązuje kontrakt z federacją:

– Przysięgam Wam, że o tym nie wiedziałem, firma też dała znak zapytania, jak dzisiaj dałem na konferencji tego screena. Nie wiem, o co chodzi z Arabem. Na obecną chwilę jeszcze nie wiem, co się wydarzyło. Nie wiedziałem o tym wcześniej. Zobaczyłem plakaty, że Arab został ogłoszony.

– Trochę chu*owo, bo Arab ma kontrakt z nami. Czuję się z tym chu*owo. Uwielbiam Araba, mam z nim kontakt i nie wiem, co się wydarzyło. Krzywo trochę. Chyba że ktoś w firmie o tym wiedział, ale to jest niemożliwe.

„Arab” o kontrakcie z FAME

„Arab” podczas wczorajszej konferencji został zapytany przez „Don Kasjo” o to, jak wygląda sytuacja z FAME. Freak fighter wyjaśnił, że podobnie jak inni zawodnicy ma w kontrakcie zapis, który zabrania mu dołączenia do innej organizacji przez 6 miesięcy.

Sprawdź!  (WIDEO) Zagrożona walka Boxdel vs. Jóźwiak?! Wojciech Gola skrytykował włodarza FAME. "To się nie powinno wydarzyć"

– Miałem trzy walki i zakończyłem ten kontrakt. Nie dopatrzyłem, że jest okres pół roku nie przejścia do innych organizacji. Walki wywalczyłem, tylko nie dopatrzyłem, że tam jest okres, w którym nie powinienem walczyć dla konkurencyjnych gal. Zadzwonię i obgadam to.

– Nie dopatrzyłem tego, będę musiał to rozwiązać. Z „Boxdelem” nie mam codziennego kontaktu, ale na pewno zadzwonię. Tego nie dopatrzyłem, mój błąd.

Kursy na galę Prime Show MMA 2

Galę Prime Show MMA obstawisz tylko u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Sprawdź!  Wyniki Fame MMA 17 na żywo. Kto wygrał? Relacja LIVE

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.