PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Adrian Cios rozbity w 13 sekund! Po pierwszym ciosie leżał na deskach!

Za nami pierwszy pojedynek otwierający kartę walk gali Prime Show MMA 4, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących zestawień.

Galę w Szczecinie rozpoczęło starcie pomiędzy Adrianem Ciosem i Aleksandrem Muzheiko znanym jako „Sasha”. Dla pierwszego z freak fighterów było to 5 pojedynek w życiu. Wychodził on do klatki z bilansem 4 porażek i jednego zwycięstwa.

Muzheiko natomiast wszedł do klatki po raz drugi. Swój debiut stoczył na gali FAME i zmierzył się z „Krychą UFC”. O wyniki decydowali sędziowie, którzy byli niejednogłośni, a werdykt trafił na konto bardziej doświadczonego Krystiana Wilczaka.

Już dzisiaj na kibiców czekają takie pojedynki jak walka „Don Kasjo” z „Popkiem”, czy pojedynek Adama Oknińskiego, który zmierzy się z Arturem Sowińskim. Początkowo jego rywalem miał być Norman Parke, jednak zrezygnował z udziału kilka dni przed galą.

RELACJA

Runda 1

Sasha natychmiast ruszył z front kickiem! Cios ląduje na macie, Muzheiko zasypał go uderzeniami i sędzia skończył walkę po kilkunastu sekundach!

Oficjalny wynik: Aleksandr „Sasha” Muzheiko wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź!  Szulakowski przerywa serię porażek! Pokonuje Trybsona po efektownym krucyfiksie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.