PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Adam Soroko wraca do klatki! „Zrobią ze mnie maszynkę do robienia sianka!”

Adam Soroko oficjalnie zapowiedział powrót do walki! Zawodnik, który zasłynął biorąc udział w turnieju walk na gołe pięści The War raz jeszcze wyjdzie do oktagonu Prime Show MMA.

-> Oglądaj PRIME 3 na żywo!

Adam Soroko przeszedł niemałą przemianę w ostatnim czasie. Zawodnik pokazał się szerszej publiczności na The War 3, gdzie doszedł do finału, mimo porażki przez dyskwalifikację w pierwszej walce. Choć ostatecznie nie wygrał, zrobiło się o nim głośno z powodu nietuzinkowej osobowości.

Soroko dostał angaż w Prime MMA, gdzie na pierwszej gali miał zmierzyć się ze „Stiflerem”. Ostatecznie jednak zaledwie kilka godzin przed wydarzeniem zrezygnował i się na nim nie pojawił. Do debiutu doszło na Prime MMA 2, a kibice mogli zobaczyć prawdziwą przemianę w jego osobowości. Soroko nie miał jednak łatwego zadania. Jego przeciwnikiem był Paweł Tyburski, który uchodzi za jednego z najlepszych freak fighterów w Polsce.

„Tybori” szybko poradził sobie z rywalem. Soroko przyjął wiele ciosów na głowę, jednak pomogła mu duża wytrzymałość. Tyburski zdradził, że plan na walkę był taki, żeby obijać korpus rywala. Gdy w końcu weszły naprawdę mocne uderzenia na brzuch, Adam trzykrotnie wylądował na deskach, a sędzia przerwał starcie.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki zapowiada walkę Soroko o mistrzowski pas The War! "Bardzo charakterny. Od razu go polubiłem, mam duży szacunek do niego"

-> Wykup PPV PRIME 3 i oglądaj NA ŻYWO!

Soroko wraca do walki!

Adam pojawił się na wczorajszej konferencji przed Prime MMA 3. Soroko nie wystąpi na tej gali, ale w rozmowie z Fansportu TV zdradził, że jego powrót zbliża się wielkimi krokami. Choć nie zdradził nazwiska przeciwnika zapewnił, że warto będzie obejrzeć jego kolejne starcie.

W czwóreczce. Zobaczymy się w PRIME 4.

Czy ja miałem kiedyś zły powrót? Myślę, że będziecie zadowoleni!

Poruszony został również temat ostatniej porażki zawodnika. Soroko nie żałuje tego, że wystąpił na Prime MMA 2 i ponownie podkreślił, że dużą rolę odegrały w niej dawne kłopoty z używkami. Docenił jednak siłę ciosu Pawła Tyburskiego.

Czemu ja mam żałować? Wygrał lepszy, może następnym razem, kurczę…

– Mogłem, k**wa, nie ć*ać jak zwykle, to bym nie miał problemów z brzuchem… Wcześniej poparzyłem sobie żołądek i tyle. Mi wyp***dolił, to aż miło, k**wa. Aż poczułem smak oranżady z komunii!

Adam Soroko rozstał się z partnerką, z którą żył w Niemczech. Postanowił wrócić do Polski i chce wrócić do swojej najlepszej formy. W tym pomaga mu też Prime Show MMA.

Sprawdź!  Prime MMA 3 - wyniki ważenia NA ŻYWO!

Poprosiłem federację o pomoc. Pomogła mi przytyć 30 kilo i znowu zrobią ze mnie maszynkę do robienia sianka dobrego.

Sprawdź wywiady z zawodnikami Prime Show MMA:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.