PRIME SHOW MMA

Typowanie Prime Show MMA 6. Ponad 500 zł do zgarnięcia!

Dzisiejszego wieczoru odbędzie się gala Prime Show MMA 6, na której nie brakuje ciekawych typów bukmacherskich. Co obstawiać? Sprawdźcie nasz kupon na galę!

Ponad 600 zł w bonusach na Prime Show MMA 6!

Dzisiejsze wydarzenie po raz pierwszy w historii odbędzie się w Toruniu. Prime Show MMA zebrało pokaźną kartę walk, na której nie brakuje ciekawych zestawień. O pierwszą wygraną w karierze powalczy Jacek Murański, w formule bokserskiej Grzegorz Szulakowski zmierzy się z Rafałem Jackiewiczem. W main evencie zaś „Don Kasjo” podejmie Pawła Tyburskiego.

Typowanie Prime Show MMA 6

Stary „Muran” ma za sobą wiele pojedynków, w których tak naprawdę jedyne co pokazał, to twarda głowa. Jego ciosy są bite z miejsca, a przed jego wiatrakami uciekał niemal każdy z rywali. Tym razem Murański mierzy się jednak z absolutnym debiutantem, Maciejem Wiewiórką. Dodatkowo za panem Jackiem przemawia też formuła, K-1 w małych rękawicach.

Na Prime Show MMA 6 nie brakuje debiutantów, jak Damian „Dzik” Graf, który powinien bez problemu poradzić sobie z Maciejem Ratajem. Rywal wychodzi do tego pojedynku z kontuzją, co ułatwia sprawę faworytowi. Z innych „pewniaków” gali na pewno warto postawić na „Tarzana”, „Bagietę” i „The Karpiego”.

Sprawdź!  Don Kasjo o angażu Binkowskiego w Prime Show MMA: "Wolę z takimi ludźmi nie toczyć pojedynków"

Prime Show MMA 6 – Kupon

Pojedynki karty walk Prime Show MMA 6 obstawicie jedynie u bukmachera eFortuna.pl. Na start przygotowano świetną ofertę powitalną. Na start otrzymacie darmowe 20 zł, a 3 pierwsze zakłady obstawicie bez ryzyka. Bukmacher zwróci wam środki kolejno do 100, 200 oraz 300 zł!

Odbieram bonusy i gram z Fortuną!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.