FAME MMA

Tańcula będzie kibicował… Jackowi Murańskiemu! Mocna odpowiedź kibiców! Stoją po stronie Pasuta

Tego raczej nie spodziewali się kibice Arkadiusza Tańculi. Freak fighter ogłosił właśnie, komu będzie kibicował w walce Jacek Murański vs Robert Pasut.

Nieoczekiwanie konflikt z Arkiem po starym „Muranie” przejął „Sutonator”. Wszystko przez to, iż Tańculi nie podoba się, że przyjął walkę z jego byłym rywalem. Był przekonany, że po ostatniej gali FAME 15 freak fightowa kariera Jacka zostanie zakończona.

Tańcula będzie kibicował Murańskiemu

Ze strony Arkadiusza padło wiele ostrych słów. Stwierdził, że Pasut zachowuje się jak „sprzedajna ku*wa”, a podczas konferencji FAME 16 doszło pomiędzy nimi do słownej konfrontacji. „Sutonator” według wielu we właściwy sposób odpowiedział na zarzuty Tańculi.

Teraz Tańcula opublikował na swoich social mediach nagranie, w którym przekazał, że w nadchodzącej walce będzie kibicował Jackowi Murańskiemu, z którym był bardzo długo skonfliktowany. Co ciekawe, twierdzi też, że nie ma nic ani do Mateusza, ani jego ojca.

– Nie jestem zły na Jacka, bo wiadomo, chce walczyć, chce zarabiać pieniądze, ok. Jestem zły na każdego, kto się podjął tej walki, bo wiele osób dostało propozycję i odmówiło. A Pasut nie odmówił. Ja w ogóle nie mam nic do Jacka, nie mam nic do Mateusza. Będę kibicował Jackowi, żeby Pasutowi wpier***lił.

Mocna odpowiedź kibiców!

Kibicom mocno nie podoba się postawa Tańculi. Niemal wszyscy stoją po stronie Pasuta. Uważają, że jeśli chce, nie ma problemy z tym, by wyszedł do klatki z Jackiem. Zaznaczają także, że gdyby nie aż cztery walki oraz wiele materiałów, które pojawiało się m.in. na kanale „Szalony Tańcula”, w tym momencie Murańscy nie byliby aż tak popularni.

Sprawdź!  Tańcula zabrał głos po FAME 20! Mocna odpowiedź w stronę Don Kasjo

Dodatkowo przypominają słowa Tańculi sprzed kilku dni. W wywiadzie dla TVreklama stwierdził, że gdyby dostał milion za walkę z dwoma Murańskimi na raz, to przyjąłby taką ofertę.

Największe wyniki robili zestawienie mojego nazwiska z jego nazwiskiem, ale tego już nigdy więcej nie będzie. To jest zamknięty temat Tańcula jednak natychmiast zmienił zdanie, gdy dziennikarza wspomniała o walce 2vs1 za milion złotych – Powiedziałem, że zamykam temat, ale za milion złotych, kto by tego nie zrobił? Pewnie bym to zrobił.

Pod ostatnim filmem, na którym Tańcula wyjaśnia, że będzie kibicował Murańskiemu, można znaleźć wiele krytycznych komentarzy jak np.

– Człowieku, mówisz o kimś, że jest sprzedajną ku**ą, bo walczy z Murańskimi, a sam walczyłeś z nimi 4 razy, mimo że po pierwszej walce zarzekałeś się, że nigdy do rewanżu nie dojdzie, więc ile dla ciebie jest warte twoje słowo?

– Arek, tylko że właśnie to był twój konflikt, a nie Pasuta. Nie każdy musi zajmować stronę w tej twojej i Nitra wojence z Murańskimi, niektórzy mogą mieć do nich po prostu neutralne podejście i nie dążyć do ich zcancelowania z internetu. Tym bardziej że na ostatnim Fame’ie doszło przecież do twojego wielkiego pogodzenia, przynajmniej z Mateuszem.

– Czyli jak federacja chce zarobić to ok, ale Pasut nie może bo tobie to nie pasuje. On nie ma z Jackiem konfliktu, więc nie ma powodu żeby odmówił walki przez twoje widzimisię. Po za tym sam mówiłeś po pierwszej walce, że już z nimi nie za walczysz, a Pasut nigdy takiej deklaracji nie składał.

Więcej komentarzy znajdziesz pod poniższym nagraniem:

Sprawdź!  Sławomir Peszko zawalczy w FAME? Borek potwierdza, że dostał ofertę! "Sławuś, będzie zabawa, będzie się działo. Dostał propozycję, żeby powalczyć"

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.