Clout MMAGROMDA

Vasyl nazywa siebie mistrzem GROMDY i wbija szpilkę w Don Diego! Twierdzi, że ten się boi [WIDEO]

Vasyl Halych po raz kolejny w zaskakujący sposób wypowiedział się na temat Mateusza Kubiszyna. Twierdzi, że ten boi się z nim walczyć.

Od dłuższego czasu zawodnik z Ukrainy w mocny, a nawet obraźliwy sposób wypowiedział się na temat „Don Diego”, co nie podoba się wielu kibicom. W ten sposób chce doprowadzić do rewanżu w starciu na gołe pięści, gdyż już raz przegrał z Kubiszynem.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl w rozmowie z Vasylem poruszone zostały nie tylko tematy freak fightów i gali Clout MMA 3, ale także GROMDY. Halych bowiem nazwał siebie mistrzem tej organizacji.

– Ja jestem mistrzem GROMDY, walczyłem na gołe pięści – powiedział Vasyl, jednak dziennikarz szybko poprawił go, stwierdzając, iż to Kubiszyn jest mistrzem, na co ten dodał – Ta, mistrzem GROMDY… I nie chce mi dać rewanżu. Oni tam z „Balboą” się dogadują, a trzecią osobę pomijają.

Następnie dodał, iż jest przekonany, że „Don Diego”, który pokonał w GROMDZIE wszystkich najmocniejszych rywali, boi się wyjść do walki rewanżowej.

Sprawdź!  Michał Pasternak krytycznie o rekordzie i osobie Labrygi: "Może mówić takie głupoty, ale gdzie indziej"

Kursy na walkę Vasyl Halych vs Marcin Siwy

Całą galą wraz ze wspomnianym pojedynkiem obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Marcin Siwy1.63Fortuna
Vasyl Halych2.01Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.