Clout MMA

Vasyl komentuje awanturę z Denisem! Chce zdemolować Załęckiego w klatce [WIDEO]

Vasyl Halych jest przekonany, że z łatwością rozprawiłby się z Denisem Załęckim. Podczas ostatniego programu doszło nawet do awantury pomiędzy zawodnikami.

29 grudnia do klatki powróci Denis Załęcki, którego czeka kolejny głośny pojedynek. Tym razem zmierzy się z „Wielkim Bu” i wyjaśni trwający od dłuższego czasu konflikt. Wyczekiwane starcie odbędzie się na zasadach K-1, jednak panowie zawalczą w małych rękawicach.

Całą galą wraz ze wspomnianym pojedynkiem obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.57Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.11Fortuna

Na Clout MMA 3 zobaczymy w akcji również Vasyla Halycha, którego pojedynek z Marcinem Siwym został zapowiedziany podczas programu Roast. W trakcie transmisji na żywo zawodnik znany z GROMDY wdał się również w mocną wymianę zdań z „Bad Boyem”.

Sprawdź!  Żurom krytycznie o Załęckim! Zabrał głos po konferencji: "Oby po tej walce nabrał pokory, bo jest..."

Wydaje się, że Vasyl bardziej chciałby zmierzyć się z Załęckim, niż z Siwym. Podczas programu poświęcał mu znacznie więcej uwagi. Co ciekawe, panowie mieli okazję walczyć już na GROMDZIE, jednak Denis wyszedł do ringu z kontuzją. Halych zapewnia, że teraz wygrałby po pierwszym ciosie:

– Wiedziałem, że będzie Denis, a my się nie lubimy. Nie lubię go, bo jest brzydki… On cały czas gada jakieś głupoty. Sam chciał rewanż, a później się chował. Teraz mówi, że ja nie chciałem rewanżu. (…) Cały czas jestem gotowy na walkę. Szkoda zachodu, bo wychodzę, strzała biję i koniec.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.