GROMDA

Wywiad LIVE z Don Diego przed GROMDA 15! Pierwszy komentarz po gali Clout MMA [VIDEO]

Na kanale Fansportu TV o godzinie 17:00 rozpocznie się LIVE z udziałem mistrza organizacji GROMDA, Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Na samym początku kolejnego miesiąca, a dokładniej 1 grudnia, odbędzie się gala GROMDA 15. Main eventem tego wydarzenia został pojedynek o pas mistrza walk na gołe pięści, w którym „Don Diego” zmierzy się z Łukaszem Parobcem. Popularny „Goat” wywalczył sobie miano pretendenta odnosząc imponujące wygrane przez KO.

Mateusz Kubiszyn pojawił się dziś w studio Fansportu TV, gdzie będzie odpowiadał na pytania Michała Tuszyńskiego i fanów na czacie. Możecie również kierować własne zapytania, wystarczy wejść w poniższy odtwarzacz.

Oprócz tematu numer 1, to jest obrony pasa na GROMDA 15 nie zabraknie też na pewno komentarza „Don Diego” do gali ostatniej gali Clout MMA. Na tejże wystąpił między innymi jeden z największych medialnych rywali Kubiszyna, czyli Denis Załęcki.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.