FAME MMAKSW

Co z walką Tomasz Adamka w KSW!? Federacja FAME zabrała głos!

Wszystko wskazuje na to, że finalnie doniesienia o walce Tomasza Adamka w organizacji KSW są prawdziwe. Głos w tej sprawie zabrał rzecznik FAME MMA.

Były mistrz świata i jeden z najlepszych pięściarzy w historii Polski w przyszłym roku ma zadebiutować we freak fightach. Podpisał kontrakt z FAME MMA na co najmniej dwa pojedynki. Jak wiadomo, zawalczy w boksie i nie zamierza próbować swoich sił w innej formule.

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia o jego pojedynku z legendą polskiego MMA Mamedem Khalidovem. Do starcia miałoby dojść w lutym na gali KSW. Kibice jednak sceptycznie podchodzą do takich wiadomości ze względu na kontrakt Adamka z FAME i wydarzenie organizowane przez KSW w Czechach.

Jak się okazje, walka Adamek vs Khalidov w boksie ma odbyć się w Gliwicach na specjalnej dodatkowej gali. Natomiast kontrakt z FAME MMA nie powinien być problemem, gdyż rzecznik federacji w rozmowie z MMA-BNB potwierdził, iż prowadzone są rozmowy w sprawie pojedynku „Górala” dla innej organizacji:

– Możecie być spokojni, Tomek na pewno w przyszłym roku zawalczy w organizacji. Kontrakt jest, jest podpisany, obowiązuje. Plany są, żeby zawalczył w przyszłym roku. To na pewno nie będzie gala w lutym. Natomiast rozmawiamy z Mateuszem Borkiem.

– Rzeczywiście jest pomysł wypożyczenia, zwolnienia go z kontraktu, wypożyczenia na jednorazowy występ, ale nie mamy wiedzy gdzie. To jest sprawa promotora, czy KSW. Nie mogę potwierdzić, bo to poza naszymi rozmowami. Tego nie wiem. Wiem, że zawalczy w przyszłym roku, są rozmowy i jesteśmy otwarci na wypożyczenie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.