Boks

Usyk nie chciał zobaczyć KO na Ngannou! Bezbłędna reakcja na walkę z Joshuą [WIDEO]

Ołeksandr Usyk podczas najnowszego wywiadu dostał do obejrzenia nagranie nokautu, który Anthony Joshua zaserwował Francisowi Ngannou. Reakcja Ukraińca była bezbłędna.

Brytyjczyk po dwóch porażkach z rzędu z Usykiem podniósł się i zanotował serię 4. kolejnych zwycięstw. Popularny „AJ” wypunktował Franklina, skończył ciosami Heleniusa i odebrał chęci do dalszej walki Otto Wallinowi.

Niedawno Joshua spotkał się w ringu na superfight z Francisem Ngannou. Kameruńczyk zaskakująco dobrze zaprezentował się na tle Tysona Fury’ego w październiku i wielu zastanawiało się, czy nie zszokuje świata w starciu z „AJ-em”.

Usyk zobaczył nokaut Joshuy na Ngannou!

Anthony Joshua nie dał jednak najmniejszych szans Kameruńczykowi. Już w 1. rundzie były mistrz wagi ciężkiej UFC był liczony, a w kolejnej został brutalnie znokautowany.

Nagranie z tego starcia pokazano Ołeksandrowi Usykowi podczas nagrywania wywiadu dla DAZN. Reakcja Ukraińca, który niebawem stoczy walkę o tytuł niekwestionowanego mistrza, była wręcz bezbłędna. Wystarczyło mu jednak, że obejrzał drugi z nokdaunów, który Joshua zaserwował Francisowi Ngannou. Wiedząc, co stanie się chwilę później, Usyk zamknął laptopa i pokręcił głową nie chcąc oglądać nokautującego uderzenia.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.