Boks

Joshua zdemolował Ngannou! Ciężki NOKAUT w 2. rundzie! [WIDEO]

W piątkowy wieczór 8 marca doszło do hitowej bokserskiej potyczki Anthony’ego Joshuy z Francisem Ngannou. Kto wygrał walkę w Arabii Saudyjskiej?

Były mistrz królewskiej kategorii wagowej w UFC zadomawia się w świecie zawodowego boksu. Ngannou w październiku debiutował przeciwko Tysonowi Fury’emu i zdołał posłać mistrza na deski. „The Predator” przegrał z „Królem Cyganów” dopiero przez decyzję, ale niektórzy uważali, że to ręka Kameruńczyka powinna pójść w górę.

Dzisiejszego wieczoru Francis Ngannou spotkał się z kolejnym czołowym brytyjskim pięściarzem. Jego przeciwnikiem w Rijadzie był Anthony Joshua. Popularny „AJ” to były mistrz wagi ciężkiej, który mierzył się z Władimirem Kliczką, Dillianem Whytem oraz dwukrotnie Ołeksandrem Usykiem. Wszyscy eksperci, podobnie jak wcześniej Fury’ego, stawiali Joshuę w roli faworyta z „The Predatorem”.

Joshua vs. Ngannou – Relacja

RUNDA 1

Joshua szybko przystąpił do ataku lewym prostym. Ngannou szukał kontry sierpem, ale nie potrafił wstrzelić się w tempo rywala. Piekielnie szybki „AJ” wyprowadzał kolejne celne jaby na korpus. Joshua zamarkował lewy i trafił Ngannou prawym, który powalił „Predatora” na deski!

Sprawdź!  Francis Ngannou podaje przyczynę konfliktu z UFC. "W przeciągu ostatnich 2 lat musiałem pożyczać pieniądze."

RUNDA 2

Ngannou natychmiast zaczął szukać kontr na proste Joshuy. „AJ” bardzo szybko wyprowadzał kolejne ciosy hamując ofensywne zapędy Francisa. Świetna zmyłka „AJ-a” i przejście pod ciosem „Predatora” z lewym hakiem. Joshua oberwał od rywala szybkim ciosem, ale trafił prostymi i raz jeszcze znkodaunował Ngannou! A od razu, gdy Kameruńczyk wrócił na nogi został znokautowany!

Wynik walki: Anthony Joshua pokonał Francisa Ngannou przez KO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.