Clout MMA

Denis Załęcki nie ma charakteru? Sędzia Jarosz ocenił „Bad Boya”

Jeden z najpopularniejszych polskich sędziów, Piotr Jarosz, ocenił osobę Denisa Załęckiego.

Popularny „Bad Boy” już 2 lata czeka na kolejne zwycięstwo. Torunianin w świecie freak fightów pokonał Alana Kwiecińskiego, a od tamtej pory uzbierał już serię 5. kolejnych przegranych. Zwłaszcza dwie ostatnie odbiły się szerokim echem.

Denis Załęcki podczas Clout MMA 2 mierzył się z Danielem Omielańczukiem. Pojedynek odbywał się w formule boksu, ale po dwóch faulach Torunianina zasady zmieniły się na mieszane sztuki walki. Wedy jednak „Bad Boy” zrezygnował z dalszej walki. Na grudniowej gali Santa Clout czekał go kolejny konflikt do wyjaśnienia. Denis niespecjalnie wyrażał chęć do walki, a sędzia przerwał pojedynek w 2. rundzie.

Piotr Jarosz o Denisie Załęckim

Znany sędzia MMA Piotr Jarosz spotkał się z Jarosławem Świątkiem z Mymma.pl, który zadał mu serię pytań od widzów. Już pierwsze z nich dotyczyło freak fightów, a konkretnie właśnie Denisa Załęckiego. Arbiter został poproszony o „ocenę sztywności i charakteru do walki” młodego Torunianina.

– No ostatnio charakteru nie było za dużo. Myślę, że większość, a nawet nie wiem, czy prawie każdy zawodnik profesjonalny toczyłby walkę do końca i nie wyszedł z klatki. Jeżeli to była zła praca głowy i nie trzymanie ciśnienia, to jest to jakiś argument… Ale myślę, że to jest coś do poprawy. Praca z psychologiem powinna się odbyć. Kiedyś z tego co pamiętam, to Załęcki toczył walki w WOTORE czy GROMDZIE. To wyglądało spoko, potem coś się zaczęło dziać.

Też nie można ocenić jednoznacznie „ma”, czy „nie ma” charakteru. Te walki jednak toczy, ale widocznie coś tam… nie gra w psychice. Jak będzie praca z psychologiem, to może wróci i pokaże ten charakter.

Warto przypomnieć, że Denis Załęcki twierdzi, że pracuje z psychologiem sportowym i czuje ogromną pomoc z jego strony. „Bad Boyowi” marzy się teraz rewanż z „Wielkim Bu” i niedawno zarzekał się, że nastąpi on przy pierwszej możliwej okazji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.