UFC

UFC Vegas 72: Michał Oleksiejczuk OGROMNYM underdogiem przed kolejną walką!

Już za kilka dni na gali UFC Vegas 72 do oktagonu powróci Michał Oleksiejczuk. Fighter Ankosu MMA zmierzy się z groźnym Brazylijczykiem, Caio Borralho. „The Natural” jest ogromnym faworytem w oczach ekspertów!

-> Odbierz BONUS i oglądaj UFC na żywo!

Popularny „Husarz” zadebiutował w UFC jeszcze przed siedmioma laty i choć pokonał pewną decyzją Khalila Rountree, to nie pocieszył się długo z 13. zawodowej wygranej. W jego organizmie wykryto niedozwoloną substancję, przez co Polak otrzymał zawieszenie, a wynik jego pojedynku został zmieniony na No Contest. Od 2019 roku Oleksiejczukowi nie przytrafiła się już żadna dłuższa przerwa.

Michał z różnym skutkiem radził sobie w kategorii półciężkiej, a po jednostronnej porażce z Dustinem Jacobym zdecydował się wrócić do dywizji średniej. Był to znakomity ruch z jego strony, gdyż najpierw szybko znokautował Sama Alveya, kończąc jego przygodę z UFC, a następnie również w 1. rundzie pokonał Cody’ego Brundage’a. Teraz przyszła kolej na trudniejsze zadanie.

Michał Oleksiejczuk w co-main evencie UFC Vegas 72 zmierzy się z Caio Borralho. Brazylijczyk nie przegrał żadnego z ostatnich 12. pojedynków, choć jeden z nich zakończył się przez No Contest. „The Natural” dostał się do federacji przez program Contender Series, gdzie stoczył dwie wygrane walki. Pod banderą UFC zwyciężał dotychczas trzykrotnie, za każdym razem przez decyzję. Co ciekawe, jego ostatnim rywalem był Makhmud Muradov, który podobnie jak „Husarz” trenuje w Ankos MMA Poznań. Uzbek przegrał z Borralho jednogłośną decyzją sędziów.

Sprawdź!  UFC: Jourdain poddaje gilotyną w 1. rundzie! [VIDEO]

Kursy bukmacherskie na walkę Borralho vs Oleksiejczuk

Niestety eksperci nie dają większych szans Michałowi Oleksiejczukowi w starciu z „The Naturalem”. Niewykluczone, że ewentualna wygrana przed czasem otworzy zwycięzcy drzwi do czołowej 15. kategorii średniej. Borralho będzie zapewne chciał sprowadzić pojedynek do parteru, ale najpierw będzie musiał poradzić sobie ze strikerskimi umiejętnościami „Husarza”. Warto przypomnieć, że ten przed UFC 267 również był skazywany na porażkę, by zaledwie 3,5 minuty skończyć niepokonanego wówczas Shamila Gamzatova.

Ten pojedynek, jak i cała karta walk UFC Vegas 72 dostępna będzie w transmisji na żywo w Fortuna TV. Wystarczy otworzyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy eFortuna.pl mogą liczyć na szereg znakomitych bonusów: darmowe 20 zł na start i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady, za kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie bez ryzyka!

-> Graj z Fortuną i oglądaj walkę Oleksiejczuk vs Borralho na żywo!

Sprawdź!  Michał Oleksiejczuk nie zawalczy z Hallem! Zaskakująca decyzja Jamajczyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.