UFC

Jędrzejczyk o polskich zawodnikach w ATT: „Mike Brown jest zakochany w Gamrocie! My Polacy nauczyliśmy Amerykanów…”

Joanna Jędrzejczyk zabrała głos w sprawie polskich fighterów trenujących w klubie ATT. Była mistrzyni zdradziła, czego Polacy nauczyli zawodników ze Stanów.

American Top Team w Coconut Creek to jeden z najlepszych klubów MMA na świecie. Przygotowuje się tam wielu czołowych zawodników organizacji UFC, w tym również obecni i byli mistrzowie.

W ATT od lat trenuje również Joanna Jędrzejczyk, a po debiucie w UFC na Florydzie przygotowuje się także Mateusz Gamrot, który w grudniu stoczy swój kolejny pojedynek. Fighter w Stanach może trenować m.in. z takimi zawodnikami jak Dustin Poirier czy Jorge Masvidal.

Gamrot już wielokrotnie przyznał, że przygotowania z czołówką dają mu naprawdę dużo, zwłaszcza jeśli chodzi o pewność siebie i mentalne podejście do kolejnych pojedynków w największej organizacji MMA na świecie. Były mistrz KSW jest również bardzo zadowolony z pracy z takimi trenerami jak Anderson Franca i Mike Brown.

Co ciekawe, w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym Joanna Jędrzejczyk przyznała, że główny trener ATT polubił współpracę z „Gamerem”. Była mistrzyni przyznała też, że zawodnicy z Polski mocno wyróżniają się na tle Amerykanów i Brazylijczyków, jeśli chodzi o podejście do treningów i ciężkiej pracy.

Sprawdź!  Wielki pech Glovera Teixeiry! Zabrakło mu 28. sekund! Mamy karty punktowe z main eventu UFC 275.

– Mike w ogóle jest zakochany w Mateuszu Gamrocie. My, Polacy, nauczyliśmy po części co niektórych Amerykanów i Brazylijczyków, bo dominują u nas Amerykanie i Brazylijczycy, ciężkiej pracy, bo tam jest… – powiedziała Jędrzejczyk, która przerwała swoją wypowiedź.

Zawodniczka zdradziła, że duża część zawodników trenujących w Ameryce, nie ma problemów z opuszczaniem treningów z błahych powodów.

– Dla mnie trener, nieważne, gdzie idę na trening, kto prowadzi trening, to dla mnie trener jest zawsze trenerem i się kłaniam. A Amerykanie potrafią się umówić na trening, ale rano się gorzej poczują i nie przychodzą na trening. Trener zostaje wystawiony do wiatru – powiedziała i dodała Ja choćbym miała pójść tam na jednej nodze, to pójdę i zrobię ten trening. Albo przeproszę, że coś się stało.

Była mistrzyni powróciła do tematu Gamrota i przyznała, że najlepszy polski zawodnik kategorii lekkiej robi dobrze wrażenie swoją determinacją i zaangażowaniem w przygotowania do kolejnych walk, dzięki czemu ma możliwość trenowania z najlepszymi fighterami.

– Gamer zasłużył się przede wszystkim tą nieustępliwością, tą dyscypliną, tą ciężką pracą, bo… Trenuje teraz z Masvidalem, trenuje z Poirierem.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Israel Adesanya chętny na rewanż z Błachowiczem? "Oczywiście, że tak, jeśli..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.