UFC

UFC: Spektakularny nokaut Tsarukyana! Dariush na deskach w 1. rundzie! [WIDEO]

Za nami walka wieczoru dzisiejszej gali UFC, w której doszło do pojedynku zawodników z TOP 10 wagi lekkiej. Beneil Dariush zmierzył się z Armanem Tsarukyanem.

Obaj bohaterowie walki wieczoru UFC Austin mają na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy spotkali się z Mateuszem Gamrotem. Polski zawodnik najpierw pokonał na pełnym dystansie Ormianina, choć Tsarukyan miał co do tego inne zdanie. Niedługo później jednak „Gamer” przegrał z Beneilem Dariushem.

Amerykanin wciąż czeka na swojego title shota. „Benny” ma na swoim koncie ponad 20 walk w UFC, z czego w 16 zwyciężał. Wiktoria odniesiona nad Gamrotem zdawała się go do tego przybliżyć, ale Dariush został ciężko znokautowany przez Oliveirę. Beneilowi nie zostało zbyt wiele czasu, a dziś czekało go dodatkowo kolejne duże wyzwanie.

Arman Tsarukyan to wciąż stosunkowo młody fighter, którego porażka z Gamrotem jedynie delikatnie wyhamowała. „Ahalkalakets” zajmuje 8. lokatę w rankingu wagi lekkiej. W dotychczasowych 9. pojedynkach pod sztandarem UFC przegrywał wyłącznie z Mateuszem i obecnym mistrzem, Islamem Makhachevem. Eksperci stawiali Tsarukyana w roli dużego faworyta przed walką z Beneilem Dariushem. Kto wygrał walkę wieczoru UFC Austin?

Sprawdź!  (VIDEO) Ricky Turcios został Ultimate Fighterem! Co za akcje, co za wymiany!

UFC: Dariush vs Tsarukyan – RELACJA

RUNDA 1

Dariush szybko zaczął od lewego high kicka, a zaraz dołożył lowa. Eksplozywny początek Beneila. Tsarukyan nie daje się wyprowadzić z równowagi. Trafił Tsarukyan! Przycelował kolanem, poprawił prawym, poleciał na deski Beneil Dariush i Ormianin odnosi spektakularne zwycięstwo!

Wynik walki: Arman Tsarukyan wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.