UFC

UFC: Turner CIĘŻKO NOKAUTUJE Greena! Sędzia spóźnił się z przerwaniem? [WIDEO]

Niedługo przed dzisiejszą galą doszło do zamiany w co-main evencie gali UFC Austin. Dana Hookera w walce z Bobbym Greenem zastąpił Jalin Turner.

Boby Green do UFC Austin szykował się na 5-cio rundową batalię z Nowozelandczykiem. Amerykanin zaskoczył niemal wszystkich kibiców i ekspertów nokautując Dawsona w zaledwie 32 sekundy. Dzisiejsze starcie było pojedynkiem numer 24 dla „Kinga”, który w wieku 37 lat zaczął wspinać się coraz wyżej w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Naprzeciwko Greena stanął Jalin Turner, który miał zdecydowaną przewagę warunków fizycznych. „The Tarantula” dobrze znany jest polskim fanom, gdyż w marcu zmierzył się z Mateuszem Gamrotem. Polak wówczas wyszedł do niego na kilkanaście dni przed UFC 285 i zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów. Kilka miesięcy później Turner spotkał się z Hookerem, który był jego pierwotnym oponentem na gali w Las Vegas i zaliczył kolejną przegraną po werdykcie arbitrów.

UFC: Turner vs Green – RELACJA

RUNDA 1

Green od razu wyskoczył na Turnera, który zaraz odpowiedział serią szybkich haków na twarz. „King” będzie miał problemy z ominięciem dystansu, ale szybko atakuje. Turner oberwał mocnym kopnięciem na kolano, za co odpowiedział low kickami. Green wyczekuje swojej szansy, ale zaraz Turner złapał go uderzeniem. Dobry front Bobby’ego na korpus, postraszył go zaraz rywal high kickiem. Trafił Turner Greena! Król poleciał na deski i „The Tarantula” zasypał go jeszcze ciosami!

Sprawdź!  Gamrot idzie po skończenie! Wprowadził ważne zmiany przed walką z Fizievem!

Wynik walki: Jalin Turner wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.