UFC

UFC: Jednooki Magomedov pozostaje niepokonany! Zdewastował rywala [WIDEO]

Po małych zawirowaniach na kilka dni przed UFC: Whittaker vs. Aliskerov Shara Magomedov zmierzył się z Antonio Trocolim.

Jednooki „Bullet” po raz drugi stawił się w oktagonie UFC. W debiucie, który miał miejsce w październiku, efektownie pokonał Silvę. Dzisiejszego wieczoru miał zmierzyć się ze znanym z KSW Joiltonem Lutterbachem. Ten jednak wpadł na testach antydopingowych, a jego miejsce zajął Antonio Trocoli.

UFC: Magomedov vs. Trocoli

RUNDA 1

Magomedov dał się zamknąć na siatce i postraszył kopnięciami. Trocoli trafił dwoma prostymi i zapiął klincz na siatce. Sędzia zwrócił Brazylijczykowi uwagę i wznowił walkę ze środka klatki. Shara „Bullet” zaczął straszyć rywala kopnięciami na nogi oraz głowę. Trocoli skracał dystans i wstrzeliwał się z pięściami, próbując też sprowadzić Dagestańczyka.

RUNDA 2

Magomedov znów zaczął od kopnięć w różnych płaszczyznach, Trocoli również zaczął takowe wyprowadzać. Mocne low kicki „Bulleta” zaczęły siać spustoszenie, co oczywiście skończyło się próbą klinczu. Trocoli inkasował kolejne kopnięcia nieźle kontrując, ale to Shara zyskiwał pole. Magomedov bronił się przed sprowadzeniem chwyceniem za siatkę, a chwilę później miał już Trocoliego w dogodnej pozycji, atakując kolejnymi razami.

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura z udziałem McGregora! Zawodnik rzucił się z pięściami na rapera i oblał go drinkiem! "Nic się nie wydarzył, to plotki"

RUNDA 3

Antonio Trocoli sporo zebrał kopnięć na nogi, co odbierało mu chęci do dalszej walki. Shara „Bullet” zaczął dokładać ciosy pięściami, a Brazylijczyk niemal wyłącznie stał jak słup soli. Magomedov zasypał jeszcze Trocoliego ciosami i sędzia Marc Goddard nie miał wybory przerywając pojedynek!

Wynik walki: Shara Magomedov wygrał przez TKO w 3. rundzie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.