UFC

Oliveira odpowiedział na wyzwanie Gamrota. „Z całym szacunkiem, ale…”

Mateusz Gamrot nie musiał długo czekać na odpowiedź Charlesa Oliveiry. Brazylijczyk zareagował na wyzwanie przez Polaka.

Jeszcze dziś rano informowaliśmy o kolejnym wyzwaniu „do Bronxa” przez „Gamera”. Były mistrz wagi lekkiej zapowiedział, że ma zamiar wrócić w lipcu, albo w sierpniu tego roku. Taki termin kolejnej walki jak najbardziej odpowiadał Polakowi, który napisał w social mediach

– Charlesie Oliveira, lecimy! Będę gotowy na lipiec/sierpień.

Oliveira odpowiedział na wyzwanie Gamrota

Niestety, „Gamer” nie może być zadowolony z odpowiedzi Oliveiry. Numer 2 rankingu wagi lekkiej od dawna zaznacza, że interesują go tylko wielki i kasowe walki. Brazylijczyk nie chce patrzeć za siebie w dywizji.

Z całym szacunkiem dla Gamrota, wykonuje świetną robotę, ale wspominałem o tym wcześniej: ja nie patrzę za siebie, tylko przed siebie. Każdy lekki teraz chce się zmierzyć z Charlesem Oliveirą, bo jestem wysoko w rankingu.

Zobaczmy co się stanie, musimy być zawsze gotowi. Musimy się dobrze zastanowić i zobaczyć, jakie walki są możliwe. Uważam, że to nie jest właściwy moment na ten pojedynek – powiedział Brazylijczyk dla AgFight.

Patrząc na ranking UFC ciężko jednak znaleźć kolejnego rywala dla „do Bronxa”. O ile Mateusz Gamrot jest kilka pozycji za nim (5. lokata), o tyle przed Oliveirą jest już tylko Arman Tsarukyan, który niedawno pokonał go przez decyzję oraz Islam Mkhachev, który poddał Brazylijczyka w 2022 roku.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.