UFC

UFC 294: Efektowna wygrana jednookiego Magomedova! W debiucie pokonuje Silvę!

Galę UFC 294 rozpoczął pojedynek w wadze średniej. Kibice wreszcie obejrzeli debiut Sharabutdina Magomedova. Niewidzący na jedno oko Rosjanin zmierzył się z Bruno Silvą.

Oglądaj UFC 294 za darmo TUTAJ!

Popularny „Bullet” to kolejny Rosjanin, który wkracza do UFC i po którym wszyscy spodziewają się błyskotliwych występów, Niewidzący na jedno oko fighter musiał trochę poczekać na debiut w oktagonie, ale szansę otrzymał w końcu w Abu Dhabi.

Podczas UFC 294 Magomedov postawił na szali swój niepokonany rekord przeciwko Bruno Silvie. Brazylijczyk to były mistrz organizacji M-1 Global, który przed tym starciem miał za sobą 7 pojedynków w oktagonie. O ile pierwsze 3 udało mu się wygrać w imponującym stylu, o tyle od porażki przez decyzję z Alexem Pereira nie idzie mu tak dobrze. Dodatkowo to Shara Magomedov był faworytem przed UFC 294. Kto wygrał w walce otwierającej galę?

Odbierz bonusy i oglądaj UFC 294 na żywo!

UFC 294. Magomedov vs Silva – RELACJA

RUNDA 1

Magomedov rozpoczął od wewnętrznego low kicka, na który szybko odpowiedział serią Brazylijczyk. Rosjanin postawił na okopywanie nogi wykrocznej Silvy i zaskoczył wysokim kopnięciem! Bruno odpowiedział middle kickiem, dobrze wyczekał ataku „Bulleta” i zaskoczył go prostym na głowę. Magomedov wyprowadził potężnego lowa, Silva kontrował, ale oberwał kopnięciem w głowę! Pociemniało w oczach „Blindado”, ale pozostał w grze. Celny lewy Bruno Silvy, który zaraz został skarcony mocnym zewnętrznym kopnięciem na udo. Rosjanin przepuścił atak rywala, ale jego kopnięcie wylądowało zdecydowanie za nisko. Silva szachuje już pozycją, ale niemiłosiernie okopuje go Shara Magomedov, który zainkasował jeszcze niebezpieczny lewy hak. Mocna kontra Silvy trafia w punkt! „Bullet” porządnie oberwał i wdał się w wymianę na koniec rundy, którą zakończył gong.

Sprawdź!  Znamy pierwsze walki na UFC 300! Jan Błachowicz nie będzie zadowolony...

RUNDA 2

Magomedov od razu ruszył z kopnięciami na nogę i głowę. Rosjanin trzyma rywala na dystans, ale inkasuje kilka ciosów, gdy Silva wchodzi w klincz. Kapitalny question mark kick na głowę Brazylijczyka! „Blindado” stracił już sporo zdrowia, Magomedov posyła kolejną serię zakończoną backfistem. „Bullet” miesza low kicki z frontami na brzuch, Silva nie ma żadnej odpowiedzi, ale zalicza sprowadzenie. Świetne łokcie Shary Magomedova z dołu, poszedł też upkick! Silva podnosi się po kolejnych potężnych bombach od leżącego Rosjanina. „Blindado” posyła obszerne ciosy, ale zdecydowanie przegrywa kolejną rundę, a Magomedov jeszcze kopnął go w głowę z ziemi!

RUNDA 3

Silva szybko obalił Rosjanina po dwóch mocnych lowach, ale „Bullet” kontynuuje atak z pleców. Brazylijczyk szuka sposobu na wypracowanie lepszej pozycji, ale Magomedov nie przestaje posyłać ciężkich ciosów i kopnięć. Silva dociska oponenta do siatki, ale Magomedov wraca na nogi! Silva szybko rusza po kolejne obalenie, ale został skarcony łokciem! Shara posłał serię ciosów, ale z łatwością dał się przewrócić na matę. Rosjanin ciasno trzyma „Blindado”, który zaznacza pozycję prawym hakiem. Shara posyła krótkie łokcie na głowę i spycha z siebie Silvę, który zainkasował potężną dawkę młotków z dołu.

Sprawdź!  (VIDEO) Błachowicz pokazuje siłę swoich kopnięć: "Brak sparingów nie oznacza braku treningów"

Wynik walki: Shara Magomedov wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.