UFC

Conor McGregor wyśmiewa Khabiba. Wtóruje mu jedna z ring girls UFC!

Conor McGregor oraz Brittney Palmer, jedna z ring girls UFC, znaleźli wspólny język. Ich celem został Khabib Nurmagomedov, a konkretniej jego ostatnie komentarze.

Khabib Nurmagomedov podpadł wielu osobom, gdy jakiś czas temu nieprzychylnie wypowiedział się na temat ring girls w MMA.

Nie chcę nikogo obrazić, ale ring girls to najbardziej zbędne osoby w MMA. Jaką one pełnią w ogóle funkcję? Na ekranie masz przecież napisane, że jest druga runda, więc po co tam chodzą? Tyle.

Dagestański Orzeł musiał sobie poradzić z falą krytyki. Jego słowa tak nie spodobały się Eliasowi Theodorou, że ten zaatakował byłego mistrza dywizji lekkiej UFC. Co prawda Nurmagomedov zdążył przeprosić za swoje słowa, ale okazuje się, że niektórzy wręcz z nich z żartują.

Conor McGregor udostępnił na Twitterze meme’a z Simpsonów, a ten skomentowała jedna z ring girls największej organizacji MMA, Brittney Palmer.

– Hahahah, wybacz, ale nie jest mi przykro!

Po raz kolejny zatem Notorious wbija szpilkę w dawnego rywala. Jeśli chodzi o Brittney Palmer… Widać, że niespecjalnie przejęła się słowami Nurmagomedova.

Sprawdź!  Joanna Jędrzejczyk typuje walkę wieczoru UFC 272! "J... Colby'ego. To świetny zawodnik, ale..."

Źródło: MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.