UFC

UFC 292. Machado Garry deklasuje Magny’ego! Pełna dominacja Irlandczyka

Tuż przed najważniejszymi pojedynkami UFC 292 doszło do potyczki w dywizji półśredniej. Kolejna irlandzka gwiazda Ian Machado Garry zmierzył się z Neilem Magnym.

-> Graj i oglądaj UFC 292 na żywo

Niepokonany Garry nie bez przyczyny nosi przydomek „The Future”. Irlandczyk ma nieskazitelny rekord 12-0, a w samym UFC odniósł już 5 wygranych. Ian lubuje się w kończeniu walk po uderzeniach i to też chciał zaserwować przeciwnikowi w Bostonie. Ze względu na pochodzenie Ian Machado Garry mógł liczyć na duże wsparcie publiczności.

Oponentem Irlandczyka na UFC 292 był Neil Magny. Amerykanin ma już na koncie 30 walk dla największej federacji MMMA na świecie. Zapisał się już też w historii organizacji – „Haitian Sensation” odniósł 21 zwycięstw, czyli o 2 więcej od legendarnego Georgesa St-Pierre’a. Kto wygrał starcie Garry vs Magny na UFC 292?

-> Odbierz bonus i oglądaj UFC 292 za darmo!

UFC 292: Garry vs Magny – RELACJA

RUNDA 1

Magny natychmiast zajął środek klatki, ale wyciął go low kickiem Garry. Irlandczyk nie ma zamiaru wchodzić w parter, a zaraz ponownie podcina doświadczonego oponenta! Mocne kopnięcie na korpus w wykonaniu „The Future” i potężny lewy. Neil Magny szuka klinczu, ale ucieka mu Ian Machado Garry. Przeszedł do ofensywy Amerykanin, markuje zejście pod rękoma, przeczytał to Irlandczyk. Nie boi się wejść w klamrę młodszy fighter, przechwycił jego nogę „Haitian Sensation”. Szukał sprowadzenia, ale znów łatwo ucieka „The Future”. Kolejny potężny low Garry’ego ścina przeciwnika, który uporczywie szuka parteru. Amerykanin będzie miał spore problemy z poruszaniem w kolejnej odsłonie!

Sprawdź!  Kontrowersyjna decyzja sędziów! Łukasz Brzeski przegrywa w debiucie w UFC!

RUNDA 2

Neil skraca dystans i zaczyna wyprowadzać kopnięcia, ale mocno kontruje go młodszy oponent. Kolejny low Machado Garry’ego i potężny grymas bólu na twarzy Amerykanina! reaguje już na każdy ruch nogą Irlandczyka, ratuje się klinczem na siatce. Magny wchodzi za plecy, próbuje wpiąć nogę, aby wyhaczyć „The Future” na matę. Ten odwraca sytuację i w końcu ucieka. Kolejne kopnięcia Machado Garry’ego, skacze na jednej nodze Magny i szarżuje z ofensywą Irlandczyk! Garry masakruje kończynę przeciwnika i wyprowadza też mocną serię bokserską.

RUNDA 3

Magny stawia wszystko na jedną kartę, od razu zamyka Irlandczyka na siatce. Ten świetnie się broni i wraca do swojego gameplanu. Kolejny srogi low kick, mocny front. Neil jest kompletnie porozbijany doskakuje z ciosami „The Future” i trafia i na korpus, i na głowę! Irlandczyk robi z rywalem co chce – zamyka go na siatce i kontynuuje dzieło zniszczenia. „Haitian Sensation” dosłownie utrzymuje się na nogach jedynie charakterem. Machado Garry nie przestaje atakować, posyła mocne bomby a jeszcze na ostatnią minutę idzie w parter chcąc zaznaczyć swoją dominację

Sprawdź!  Znamy pierwsze walki na UFC 300! Jan Błachowicz nie będzie zadowolony...

Wynik walki: Ian Machado Garry wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.