UFC

Du Plessis zaskoczył typem na walkę wieczoru UFC 300! „Obaj mnie nie lubią, więc…” [WIDEO]

Dricus Du Plessis wytypował walkę wieczoru UFC 300: Pereira vs. Hill. Przy okazji Afrykaner zabrał głos w sprawie tego, czy sam spróbuje sięgnąć po tytuł drugiej kategorii?

W walce wieczoru jubileuszowej gali największej organizacji MMA na świecie wystąpi były mistrz wagi średniej, Alex Pereira. „Poatan” po tracie pasa już w 1. obronie postanowił zmienić kategorię wagową na półciężką, gdzie sięgnął po kolejne mistrzostwo.

Podczas UFC 300 Alex Pereira przystąpi do pierwszej obrony przeciwko Jamahalowi Hillowi. Pojedynek ten możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy za rejestrację i depozyt otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Pereira vs. Hill

TYPKURSYBUKMACHER
Alex Pereira wygra walkę1.75Fortuna
Jamahal Hill wygra walkę2.08Fortuna

Du Plessis typuje walkę wieczoru UFC 300

Walkę o pas kategorii półciężkiej typowało już kilku byłych mistrzów, jak Jiri Prochazka, czy ostatnio Israel Adesanya. W wywiadzie dla Shadow Banned głos zabrał również obecny mistrz kategorii średniej, Dricus Du Plessis. Jakie zakończenie walki przewiduje „Stillknocks”?

Sprawdź!  Jan Błachowicz o współpracy z psycholożką: "Oblewa mnie krwią z kurczaka, jakieś kadziedełka..."

Obaj mnie nie lubią, o czym wiem, więc życzyłbym sobie podwójnego nokautu – powiedział Du Plessis. Uzupełnił zaraz, co przez to miał na myśli. – Pereira, oczywiście temu, że wciągnąłbym go nosem… no i pokonałem jego ziomka, Stricklanda. Alex jest wielki, mocno bije, ale czasy się zmieniły. To będzie ciekawa walka, naprawdę z ciekawością ją obejrzę.

Afrykaner został też zapytany, czy sam myśli o sięgnięciu po status double champa. Dricus przyznał, że interesuje go to w dłuższej perspektywie, ale póki co jest to celem niemal każdego w organizacji. On wychodzi z założenia, że najpierw trzeba zaliczyć co najmniej trzy obrony.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.