Boks

Tyson Fury stoczy walkę freakową? Rzucił wyzwanie „Górze” z „Gry o tron”! Aktor odpowiedział

Wygląda na to, że Tysonowi Fury’emu znudziła się sportowa emerytura i chce już powrócić na ringu. Nie ma jednak zamiaru toczyć walk zawodowych, a jedynie pokazowe, które równie dobrze można nazwać freak fightami.

Po pokonaniu Dilliana Whyte mistrz świata ogłosił, że kończy swoją karierę i nie interesują go walki z Anthonym Joshuą czy Ołeksandrem Usykiem. Jeszcze w ringu umówił się na pojedynek z mistrzem UFC Francisem Ngannou. Teraz Brytyjczyk rzucił kolejne wyzwanie.

Tyson Fury rzuca wyzwanie „Górze”

Na swoich social mediach Tyson Fury zamieścił nagranie, w którym zwrócił się do Hafthora Bjornssona znanego również jako „Góra” z „Gry o tron”. Były strongman ma na swoim koncie 4 pokazowe pojedynki. Dwa pierwsze zakończyły się remisem. Kolejne starcia zwyciężył, najpierw przez TKO, później przez decyzję.

Właśnie skończyłem brutalny trening. Jedyne, o czym myślę, to zniszczenie jednej osoby. Thor, idę po ciebie! Dostaniesz to! Jest miejsce tylko dla jednego wielkiego psa i jestem nim ja! – przekazał Fury w nagraniu.

Na jego słowa odpowiedział „Góra”, który potwierdził, że przyjmuje wyzwanie i chce walczyć z niepokonanym mistrzem świata. Wydaje się, że będzie to błyskawiczne zwycięstwo „Gypsy Kinga”.

Sprawdź!  (FOTO) Mike Tyson na wózku inwalidzkim! Legenda mówi o swojej śmierci: "Mój termin ważności zbliża się bardzo szybko"

W ostatnim starciu Bjornsson zmierzył się z debiutującym w boksie Eddiem Hallem, który był w stanie posłać go na deski, mimo braku umiejętności bokserskich. Fury nie powinien więc mieć z „Górą” najmniejszych problemów.

Ku*wa, kocham to! Ja i ty w ringu, jak je**ni wikingowie. To będzie krwawa łaźnia, ale nie mogę się doczekać! Zróbmy to! – odpowiedział były strongman.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.