UFC

(VIDEO) Błachowicz twarzą w twarz z Usmanem! Spotkali się za kulisami UFC 276

Podczas gali UFC 276 za kulisami doszło do niespodziewanego staredownu. Mistrz kategorii półciężkiej stanął twarzą w twarz z Janem Błachowiczem.

Na początku tego roku Nigeryjczyk zdradził, że planował ominąć kategorię średnią i od razu zawalczyć w półciężkiej z Janem Błachowiczem. Fighter bowiem chciałby sięgnąć po drugi tytuł, gdyż zdominował dywizję półśrednią i wydaje się, że na ten moment nie ma rywala, który może go zrzucić z tronu.

Chciałem ominąć Israela i walczyć z Janem o pas w kategorii półciężkiej. Jestem najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe i chcę to udowodnić. Niezależnie od tego, w jakiej wadze walczę. Myślę, że to byłoby bardzo dobre zestawienie. Pokonałbym go – przyznał w rozmowie z GQ.

Jan Błachowicz twarzą w twarz z Kamaru Usmanem

Na te słowa w rozmowie z myMMApl odpowiedział Błachowicz, który przyznał – Słuchaj no, zapraszam, zapraszam! Ale mówię, ja mam inne priorytety. Najpierw wyleczyć kontuzję, przygotować się na Rakicia, pokonać Rakicia i dalej będziemy rozmawiać, co się dzieje.

Co ciekawe, głos zabrał również Ali Abdelaziz menadżer Usmana, który na swoim Twitterze stwierdził, że mistrz kategorii półśredniej pokona zarówno Błachowicza, jaki i Glovera Teixeirę oraz Jiriego Prochazkę.

Sprawdź!  Dana White zdradza kulisy kontuzji Prochazki! Zaważyła zła decyzja? "Wypadł mu bark i..."

Teraz obaj zawodnicy spotkali się na gali UFC 276, w main evencie której walczył Israel Adesanya. Zawodnicy za kulisami mieli okazję wymienić kilka zdań i nawet stanęli twarzą w twarz.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.