Boks

Tyson Fury odpalony na ważeniu! Mocna wiązanka w kierunku Usyka (VIDEO)

Tyson Fury nie poprzestał na odepchnięciu Ołeksandra Usyka na ważeniu. Chwilę później odpalił się na mikrofonie, a w kierunku rywala posłał sporo mocnych słów.

Walkę Fury vs. Usyk o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej obejrzysz wyłącznie w DAZN. Całe wydarzenie transmitowane będzie dziś z polskim komentarzem. Wystarczy, że zarejestrujesz się w dosłownie minutę, a dostęp UZYSKASZ TUTAJ!

Cena PPV Fury vs. Usyk to 89,99 zł, a oprócz hitowej gali w Arabii Saudyjskiej otrzymasz też dostęp do zawartości platformy. Miesięczna subskrypcja obejmuje też hitowe wydarzenie Queensberry vs. Matchroom z walką Deontay Wilder vs. Zhilei Zhang, które będzie miało miejsce 1 czerwca.

KLIKNIJ TUTAJ I OGLĄDAJ FURY VS. USYK NA ŻYWO

Fury odpalony na Usyka!

Na oficjalnej ceremonii ważenia zobaczyliśmy agresywną wersję Tysona Fury’ego! Brytyjczyk, który okazał się sporo cięższy od Ołeksandra Usyka odepchnął go podczas face to face’a.

Jeszcze dzień wcześniej podczas konferencji „Król Cyganów” dziękował Ukraińcowi za wyzwanie, życzył bożego błogosławieństwa i mówił, że pomodli się za niego przed walką. Po małej awanturze na ceremonii ważenia Fury odpalił się na mikrofonie:

Sprawdź!  (VIDEO) Mike Tyson trenuje do kolejnej walki! Powrót legendy już we wrześniu. "Gów*o ci się nie należy! Walcz jak diabli o wszystko"

Czas na rock and rolla w ringu. Spodziewajcie się fajerwerków, bo znokautuję tego p…dolonego wypierdka. Zabiorę mu serce. J…ać jego pasy, idę po jego serce! P…dolę jego i p…dolę jego ekipę, ich wszystkich. Też możecie oberwać, ch…je!

Oglądaj relację na żywo z gali Fury – Usyk z wybitnymi ekspertami! Na żywo od 20:00.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.