Boks

Sędziowie uratują Tysona Fury’ego?! Zaskakujące typowanie walki z Usykiem!

Były mistrz wagi ciężkiej WBA Davide Haye uważa, że Ołeksander Usyk będzie lepszym pięściarzem w sobotni wieczór. Popularny „Hayemaker” nie spodziewa się jednak zwycięstwa Ukraińca.

Gala z pojedynkiem o wszystkie pasy wagi ciężkiej odbędzie się już dziś! Pojedynek Tyson Fury – Ołeksander Usyk rozpocznie się kilka minut po północy. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w DAZN za 89,99 zł. Oprócz hitowej gali Ring of Fire miesięczna subskrypcja obejmuje też hitowe wydarzenie Queensberry vs. Matchroom z walką Deontay Wilder vs. Zhilei Zhang, które będzie miało miejsce 1 czerwca.

KLIKNIJ TUTAJ I OGLĄDAJ FURY VS. USYK NA ŻYWO

David Haye wytypował walkę Fury – Usyk

Niepokonani pięściarze spotkają się dziś w ringu, by ustalić kto jest najlepszym zawodnikiem w nowoczesnej historii boksu. Zdaniem Davida Haye’a, „Król Cyganów” będzie chciał wykorzystać przewagę warunków fizycznych. Były pięściarz spodziewa się jednak, że to Ołeksander Usyk będzie lepszy… ale nie wygra.

Fury będzie pewnie chciał wykorzystać swoje atuty: wzrost, wagę, zasięg, co zapowiada się bardzo ekscytująco. Myślę jednak, że walka potrwa pełen dystans, a wynik będzie bardzo kontrowersyjny. Obstawiam, że Jeden z sędziów wypunktuje wygraną Usyka, ale dwóch pozostałych będą widzieli remis. To Usyk będzie lepszy, ale sędziowie uratują Fury’emu remis – powiedział Haye w rozmowie z Daily Mail.

Gdy mówimy o kimś takim, jak Fury, to jego jeden cios może mocno zaboleć. Nie wiem, czy ma „nokaut jednym ciosem” na tym poziomie, ale na pewno może wyrządzić krzywdę. Ten pojedynek zapowiada się niezwykle elektryzująco. Wszyscy chcemy poznać niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej, nikt nie chce widzieć tu remisu… Gdybym jednak miał postawić jakąś kasę, to stawiałbym na remis – zakończył „Hayemaker”.

Sprawdź!  (VIDEO) Deontay Wilder brutalnie kończy Heleniusa! Ciężkie KO "The Bronze Bombera"!

Oglądaj relację na żywo z gali Fury – Usyk z wybitnymi ekspertami! Na żywo od 20:00.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.