Boks

Tyson Fury dużo cięższy od Usyka. Odepchnął go na ważeniu! (VIDEO)

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed walką Tyson Fury – Ołeksandr Usyk! Zgodnie z przewidywaniami Brytyjczyk będzie cięższy od Ukraińca, z którym stanął też do ostatniego face to face.

Hitowa walka odbędzie się już jutro! W Rijadzie w Arabii Saudyjskiej dojdzie do wiekopomnej potyczki o wszystkie pasy wagi ciężkiej. Naprzeciwko siebie staną jedni z najlepszych pięściarzy w historii. Tyson Fury i Ołeksandr Usyk na pewno mają siebie nawzajem rozpracowanych i będą chcieli się wzajemnie zaskoczyć, co gwarantuje ekscytujący pojedynek!

Walkę Fury vs. Usyk o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej obejrzysz wyłącznie w DAZN. Całe wydarzenie od godziny 18:00 w sobotę 18 maja transmitowane będzie na platformie z polskim komentarzem. Wystarczy, że zarejestrujesz się w dosłownie minutę, a dostęp UZYSKASZ TUTAJ!

Cena PPV Fury vs. Usyk to 89,99 zł, a oprócz hitowej gali w Arabii Saudyjskiej otrzymasz też dostęp do zawartości DAZNMiesięczna subskrypcja obejmuje też hitowe wydarzenie Queensberry vs. Matchroom z walką Deontay Wilder vs. Zhilei Zhang, które będzie miało miejsce 1 czerwca. Oprócz tego możesz obejrzeć tysiące programów i transmisji na żywo zarówno z gal bokserskich, jak i wydarzeń.

Sprawdź!  (VIDEO) Tyson Fury nie przestaje szokować! Spotkał się z bossem superkartelu narkotykowego!

Fury vs. Usyk: Ceremonia ważenia i face to face

Za nami oficjalna ceremonia, podczas której dowiedzieliśmy się ile wnieśli na wagę bohaterowie walki wieczoru gali Ring of Fire.

  • Tyson Fury: 262 lb/ 118.84 kg
  • Ołeksandr Usyk: 233,5 lb/105,9 kg

Po wszystkim panowie przystąpili do ostatniego spotkania twarzą w twarz. Tyson Fury odepchnął na nim Ołeksandra Usyka! Nagranie z tego możecie zobaczyć poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.