KSW

Typowanie kibiców przed XTB KSW 85. Fani wskazali faworytów gali!

Znane postaci związane ze światem MMA, Piotr Lizakowski i Hubert Mściwujewski, ruszyli z nowym projektem na kanale Fortuny. Panowie zorganizowali typowanie przed galą XTB KSW 85.

W walce wieczoru najbliższej gali KSW wystąpi Robert Ruchała. Niepokonany Polak będzie chciał zachować zero w kolumnie porażek i zdetronizować absolutnego dominatora kategorii piórkowej, Salahdine’a Parnasse’a. Wcześniej zaś dojdzie do wielu ekscytujących walk, a uwagę należy zwrócić na młodą i eksplozywną Wiktorię Czyżewską, czy na takie zestawienia, jak Pietrzak – Krakowiak, czy Kaczmarczyk – Tarchila.

W co-main evencie XTB KSW 85 dojdzie do potyczki o pas wagi półciężkiej. Mistrz dywizji Ibragim Chuzhigaev zmierzy się z mocno bijącym Bohdanem Gnidko. Ukrainiec jeszcze ani razu w KSW nie wyszedł poza 1. rundę, a łącznie w okrągłej klatce spędził niewiele ponad 2 minuty!

Na kanale Fortuny pojawiła się ankieta przeprowadzona przez Huberta Mściwujewskiego i Piotra Lizakowskiego. Panowie udali się pod Pałac Kultury i Nauki, gdzie przeprowadzili typowanie przed XTB KSW 85. Galę oczywiście możecie obstawiać na stronie i w aplikacji eFortuna.pl, gdzie na nowych użytkowników czeka świetna oferta powitalna!

Sprawdź!  Różal o walce Pudzianowski vs Szpilka: "Mariusz ma ciężkie ręce, ale nie ma siły ciosu"

Już za samą rejestrację i pierwszy depozyt gracze otrzymają darmowe 30 zł. Oprócz tego czekają na nich aż trzy zakłady bez ryzyka! Wartość pierwszego to 100 zł, drugiego 200, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci w przypadku przegranego kuponu!

-> ODBIERAM BONUSY I GRAM Z FORTUNĄ!

Poniżej znajdziecie typowanie kibiców przed XTB KSW 85. Wystarczy kliknąć w odtwarzacz.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.