Clout MMA

Marcin Najman będzie tworzył nowe gwiazdy? Zdradził szczegóły swoich wykładów!

Marcin Najman zapowiedział, że podzieli się swoją wiedzą na temat freak fightów i zacznie przeprowadzać w tej materii wykłady. W najnowszym wywiadzie zdradził więcej szczegółów na ten temat.

„El Testosteron” to jeden z najpopularniejszych zawodników freakowych w kraju. Bez wątpienia odniósł sukces w swojej dziedzinie, gdyż większość walk zakończył porażką i to zazwyczaj po kilkudziesięciu czy nawet kilkunastu sekundach, jednak mimo to nadal wzbudza duże zainteresowanie kibiców.

To właśnie Najmana uznaje się jako pierwszego freak fightera w Polsce. Przed kilkunastoma laty wyszedł do wówczas ringu KSW, gdzie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Po tym, jak trafił do Fame MMA szybko odnalazł się w nowych realiach, choć akurat z tą federacją rozstał się w nienajlepszych stosunkach.

Choć niedawno Marcin Najman przegrał w zaledwie 16 sekund z Andrzejem Fonfarą nie znika z nagłówków. Przed kilkoma dniami ogłosił, iż chce podzielić się swoją wiedzą na temat freaków, świata medialnego czy nawet sposobami na radzenie sobie z krytyką i hejterami. W wywiadzie dla MMA – Bądź na bieżąco przybliżył, jak jego projekt będzie wyglądał.

Sprawdź!  Clout MMA: Tomasz Sarara dużym faworytem! Znamy kursy bukmacherskie na walkę z Silvą

Będzie wchodził na salę szary człowiek, a po wykładach będzie wychodził celebryta. I świetny materiał na freak fightera!

Hubert Mściwujewski zasugerował, że do takiego przedsięwzięcia przydałaby się większa platforma. „El Testosteron” zdradził, iż pierwsze podmioty się do niego odezwały:

Zaskoczę was. Dwa dni temu ogłosiłem, że idę w Polskę z wykładami i już się poważne podmioty odezwały do mnie z chęcią realizacji tego. Nie wiem jeszcze w jakiej to zrobię konwencji, natomiast na pewno pierwszy zjazd nowych celebrytów i freak fighterów… Nie, szarych ludzi, którzy nimi będą po wykładach, będzie pod koniec września.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.