KSW

Chuzhigaev wbija szpilkę w Narkuna. Wspomina „zemstę za Mameda” i zdobycie pasa KSW

Ibragim Chuzhigaev na XTB KSW 85 stanie do kolejnej obrony pasa wagi półciężkiej. W najnowszy materiale na kanale federacji wrócił myślami do tego co działo się, gdy sięgał po koronę.

-> Galę XTB KSW 85 obstawisz bez ryzyka

Rosjanin z tureckim paszportem w najbliższą sobotę po raz drugi przystąpi do obrony mistrzowskiego tytułu. Pierwszą, bardzo udaną, ma już za sobą – w grudniu na pełnym dystansie całkowicie zdominował Ivana Erslana. Do tego starcia Chuzhigaev przygotowywał się w Arrachionie Olsztyn, między innymi z Mamedem Khalidovem.

To była dla mnie duża motywacja, trenować z tak doświadczonym i szanowanym zawodnikiem i człowiekiem – wspominał treningi Ibragim w materiale Dzień z zawodnikiem na kanale KSW. – To było motywujące pod względem sportowym. Bardzo mi się podobało, jak mi podpowiadał na treningach. Zdecydowanie był jednym z najlepszych trenerów, jakich spotkałem.

Chuzhigaev po pas mistrzowski sięgnął oczywiście pokonując Tomasza Narkuna, kończąc tym samym wieloletnie panowanie „Żyrafy” na tronie dywizji. Przy okazji pomścił też dwie porażki Khalidova sprzed kilku lat.

Sprawdź!  (VIDEO) Kaczmarczyk zmasakrował rywala! Nokautuje Hintzena w pierwszej rundzie

Zapytany o to, czy bardziej cieszył się z odebrania pasa z rąk Narkuna, czy pomszczenia Mameda, Chuzhigaev przyznał, że jedno drugiego nie wyklucza. Wspomniał jednak, jak pozytywnie na jego wygraną zareagowali kibice.

Jedno drugiemu nie przeszkadza, ale słodsze było to, że się zemściłem za brata. Fajnie było kopać „Żyrafę”!

Na stacjach benzynowych ludzie podchodzili i dziękowali mi, że go zlałem.

Kursy bukmacherskie na KSW 85: Chuzhigaev vs Gnidko

Ibragim Chuzhigaev na XTB KSW 85 zmierzy się z Bohdanem Gnidko. Zarówno ten, jak i inne pojedynki z karty walk obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z oferty powitalnej, w której znajdziecie szereg świetnych bonusów.

Już za samą rejestrację i pierwszy depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Oprócz tego czekają na was aż trzy zakłady bez ryzyka! Wartość pierwszego to 100 zł, drugiego 200, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci wam w przypadku przegranego kuponu!

Sprawdź!  Gamrot wierzy w Mameda! Wskazał atuty, dzięki którym pokona Adamka

-> Odbierz ponad 600 zł na XTB KSW 85

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.