KSW

KSW nie dla freak fighterów? Lewandowski zabrał głos: „To nie jest ten moment i czas. Mamy nadkomplet ludzi, którzy chcą walczyć”

Na temat freak fighterów w KSW wypowiadał się już Maciej Kawulski, tym razem zabrał głos Martin Lewandowskim, który jak się okazuje, ma inne zdanie niż jego wspólnik.

W federacjach freakowych znajduje się kilku zawodników aspirujących do walki w KSW. Wśród nich znajduje się m.in. Paweł Tyburski czy Arkadiusz Tańcula, którzy nie raz wspominali o tym, że chcieliby stoczyć sportowy pojedynek w okrągłej klatce największej polskiej organizacji MMA.

Szefowie KSW nie zgadzają się ze sobą w sprawie freaków?

W grudniu ubiegłego roku w wywiadzie na kanale Klatka po klatce Maciej Kawulski zdradził, że jest kilku freak fighterów, którzy w niedalekiej przyszłości mogą mieć okazję na podpisanie kontraktu z KSW:

– Uważam, że najciekawsze postaci z gal freakowych mogą niebawem bić się na KSW. Już widziałem kilku zawodników, którzy dla mnie są interesujący. Bez nazwisk… Jestem bardzo otwarty, żeby pojawiali się na naszych galach i walczyli. Ale tacy, którzy trenują, reprezentują poziom sportowy, serce do walki, a nie wyłącznie potencjał konferencyjny.

Podkreślił jednak, że przede wszystkim o tym, kto dołączy do KSW będą decydować wyniki sportowe i umiejętności, a nie zasięgi, które we freak fightach mają największe znacznie.

Sprawdź!  (VIDEO) Wikłacz nowym mistrzem! Pokonuje Przybysza w co-main evencie KSW 77!

Wygląda na to, że drugi z szefów organizacji ma inne zdanie w sprawie freak fightów. Temat ten został poruszony w ostatnim wywiadzie dla InTheCagePL, a Martin Lewandowski stwierdził, że to nie jest odpowiedni moment dla takich zawodników:

– Mamy wielu zawodników, którzy chcą walczyć dla nas. Jest taka tendencja, że z tych wszelako pojmowanych freakowych organizacji chcą dla nas walczyć. Częściej pojawiają się jacyś panowie, którzy chcą się sportowo obudowywać. Oczywiście to nie jest ten moment i czas. W przyszłości? Czemu nie?

Teraz mamy nadkomplet ludzi, którzy są zainteresowani walkami w KSW, jak i tymi, których my chcielibyśmy pozyskać. Więc tutaj w ogóle się jakoś szeroko nie oglądamy.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.