BoksUFC

Zawodnik UFC chciał uratować galę Jake’a Paula! Napisał jednak do złej osoby!

Były pretendent do mistrzostwa wagi średniej UFC, Paulo Costa, zaoferował swoją osobę do zastąpienia Hasima Rahmana Juniora w walce z Jakem Paulem. Brazylijczyk wysłał nawet prywatną wiadomość, tyle tylko, że… odbiorcą nie był „The Problem Child”.

Na kilka dni przed zaplanowaną w Madison Square Garden galą pięściarską Paul vs. Rahman anulowano całe wydarzenie. Jeśli wierzyć YouTuberowi, kością niezgody była kategoria wagowa, w której mieli się spotkać. Początkowo limitem miało być 200 funtów, jednak Komisja Sportowa orzekła, że zawodnicy mają się zmierzyć w 205 funtach. Po tym Rahman Jr. miał zrezygnować.

„The Problem Child” zamieścił w Internecie oświadczenie w związku z całą sytuacją, na co odpowiedział mu były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi średniej, Paulo Costa.

– Przykra wiadomość. Może ktoś próbuje sabotować twoje walki, brachu. Możemy zawalczyć, zrobię do jutra 200 funtów.

Cała sytuacja jest oczywiście żartem ze strony Brazylijczyka, który do akcji powróci 20 sierpnia na gali UFC 278, gdzie zmierzy się z Lukiem Rockholdem. Costa postanowił jednak pociągnął temat i wysłał prywatną wiadomość do Jake’a Paula na Instagramie. Problem w tym, że odezwał się do zupełnie przypadkowego człowieka.

Sprawdź!  Charles Oliveira nie musi pokonać Dustina Poiriera, by udowodnić, że jest mistrzem. "Jak możecie mnie nie szanować?"

Stary, nie jesteś prawdziwym pięściarzem. Nikt cię za takiego nie uważa! Walcz dalej z pustakami lmao. Dureń. Walka z Woodleyem była ustawiona, co?

Stary, piszesz do złego człowieka, jestem starszy niż tamten Jake Paul – odpisał zawodnikowi UFC odbiorca. „Borrachinha” ewidentnie pozostał w dobrym humorze i nie poprzestał jednak na tym, wysyłając kolejną wiadomość:

PODPISZ KONTRAKT.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.