KSW

Parnasse vs Mircea o tytuł niekwestionowanego mistrza! Zobacz trailer walki wieczoru XTB KSW 93 [WIDEO]

Już tylko kilka dni dzieli nas od hitowego wydarzenia, jakim będzie XTB KSW 93 w Paryżu. Walka wieczoru gali w stolicy Francji wyłoni niekwestionowanego mistrza wagi lekkiej.

Podczas pierwszej w historii organizacji gali KSW we Francji dojdzie do starcia jednej z największych gwiazd francuskiego MMA i podwójnego czempiona KSW, Salahdine’a Parnasse’a, z dzierżącym tytuł tymczasowy wagi lekkiej, Valeriu Mirceą. Zobaczcie zapowiedź starcia na szczycie europejskiego MMA. Do walki dojdzie 6 kwietnia na XTB KSW 93 w wypełnionej po brzegi Adidas Arenie.

Starcie Parnasse vs. Mircea oraz inne pojedynki z karty XTB KSW 93 obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na XTB KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Salahdine Parnasse1.17Fortuna
Valeriu Mircea5.20Fortuna

Trailer walki wieczoru XTB KSW 93

Na kanale YouTube organizacji KSW pojawił się klimatyczna zapowiedź wideo main eventu paryskiej gali XTB KSW 93. Salahdine Parnasse wraca do klatki po porażce z Adrianem Bartosińskim i ma zamiar dać prawdziwe show przed rodzimą publicznością!

Sprawdź!  Świetna forma mistrza KSW! Parnasse zaskakuje nagraniem z treningu przed walką o trzeci pas [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.