FAME MMA

Daro Lew odpalony po face-to-face ze Świerczewskim: „Będę wyjaśniać piłkarzyków”

Już w najbliższy piątek do klatki powróci „Daro Lew”, który zamierza przedłużyć swoją serię zwycięstw. Czeka go jednak bardzo trudne wyzwanie.

Dariusz Kaźmierczuk ma za sobą dwie wygrane z rzędu. Najpierw pokonał „Ludwiczka”, a następnie wygrał z Natanem Marconiem. Tym razem zmierzy się z Piotrem Świerczewskim, który bez wątpienia postawi cięższe warunki, niż ostatni rywale „Daro Lwa”.

„Świr” pokazał już serce do walki w swoim debiucie, kiedy to rozprawił się z „Gregiem Collinsem” podczas gali Free Fight Federation. Co ciekawe, Kaźmierczuk oświadczył, że Świerczewski to dopiero początek i zamierza wyjaśniać w klatce kolejnych piłkarzy.

– Wprowadzam krucjatę i wszystkich piłkarzyków będę wyjaśniać. Tych wszystkich piłkarzyków, którzy są odklejeni jak Piotrek. Tu przed kamerami grzeczny, co on tu nie jest, a wiadomo jaka kariera jego była. Był, jaki był, próbowałem to z niego wyciągnąć, sprowokować go.

Kursy bukmacherskie na FAME MMA Friday Arena 1

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  "Szalony Reporter" w ostrych słowach o kolejnym rywalu Jacka Murańskiego! "Kto bierze z nim walkę, jest ch*jem"

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.