FAME MMA

Trener Szyszka o konflikcie Boxdela z Wardęgą: „Sami pokażą, jak oszukiwali…” [WIDEO]

W ostatnich dniach w polskim Internecie huczy o konflikcie „Boxdela” z Sylwestrem Wardęgą. Spór skomentował też trener Przemysław Szyszka.

Jeden z najpopularniejszych szkoleniowców MMA w Polsce 20 kwietnia wystąpi na gali Hybird MMA 4. Na wczorajszej konferencji poznaliśmy pełną kartę walk wydarzenia. Rywalem Przemysława Szyszki będzie często walczący Bułgar o ujemnym rekordzie, Veselin Dimitrov.

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz zwykłe wejściówki, jak również bilety VIP.

Szyszka o konflikcie Boxdela z Wardęgą

Trener Szyszka pojawił się oczywiście na konferencji prasowej, gdzie udzielił też wywiadu Fansportu TV. Michał Tuszyński oprócz najbliższej walki zapytał go też o najnowszą aferę z udziałem influencerów.

Przemysław Szyszka, który w przeszłości trenował „Boxdela”, jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Trener podkreślił, że teraz wszyscy na własne oczy mogą się przekonać, jak zakłamanym światem jest to środowisko:

Fajnie, że nareszcie ta śmietanka się pokłóciła, bo wyjdą rzeczy, o których dużo osób wiedziało, ale bało się powiedzieć. Oni sami pokażą, jak oszukiwali opinię publiczną. Dobrze, że to nastąpiło. Jeden na drugiego pokaże, jak oszukiwali. Zobaczymy wszyscy, jak to towarzystwo jest zakłamane i śmierdzi od środka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.