Clout MMA

Masa vs. Murański w Clout MMA?! Organizacja skomentowała doniesienia Boxdela

„Boxdel” w ostatnich dniach przyjął postawę mocno ofensywną i to nie tylko w stosunku do byłych współpracowników. Michał Baron ujawnił, gdzie miało dojść do pojedynku „Masa” vs. Murański. Natychmiast też dostał odpowiedź organizacji.

Stary „Muran” w ostatnim pojedynku mierzył się z Marcinem Najmanem, co dla wielu było „końcem gry” w świecie freak fightów. Niedawno ogłoszono jednak, że wkrótce ma dojść do jeszcze głośniejszej i zdecydowanie bardziej kontrowersyjnej walki.

Na YouTube pojawiła się zapowiedź starcia, w którym Jacek Murański miałby się zmierzyć z „Masą”. Trailer pojawił się na zupełnie nowym koncie na platformie, co nie jest przypadkiem. Choć za wszystkim ma stać zupełnie nowa federacja, inne rewelacje na ten temat przekazał „Boxdel”.

„Masa” vs. „Muran” w Clout MMA? Organizacja odpowiada!

Michał Baron na portalu X (Twitter) zdradził, że za wszystkim stoi Clout MMA. Organizacja specjalnie miała poczynić ruch z nowym, niepowiązanym z nikim kontem, by wysondować reakcje na takie zestawienie:

Walka Masa vs Murański miała na 95% odbyć się na Clout, ale testowano wydźwięk za pośrednictwem nowo-utworzonego kanału YouTube, by nie wiązać tej walki z federacją. Niezła strategia! Do Masy WYKONANO telefon ze studia na programie Najman vs Murański, gdzie obecny był współwłaściciel Clout MMA.

Oficjalne konto Clout MMA na wspomnianym portalu szybko odpowiedziało włodarzowi Fame MMA. Oczywiście zarzucono mu w tej sprawie kłamstwo:

Sprawdź!  Walka z Wielkim Bu karą za Denisa? Dawid Załęcki: "Może ktoś mnie nie lubi..."

NIGDY nie planowaliśmy takiej walki. Nie prowadziliśmy takich rozmów, negocjacji. Nie było takiego tematu. Michał, jeśli masz jakieś dowody w sprawie prowadzenia takich rozmów, to śmiało publikuj.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.