MMA

Karaś mówi prawdę? Trener Szyszka broni swojego zawodnika [WIDEO]

Przemysław Szyszka nie zmienia swojego zdania w sprawie Roberta Karasia. Trener klubu Copacabana stoi murem za swoim podopiecznym.

Ultratriathlonista i zawodnik Fame MMA po raz kolejny wpadł na dopingu. Jak za pierwszym razem, tak i teraz Robert Karaś przekroczył barierę ludzkich możliwości i pobił rekord. Niestety, pozytywny wynik na teście antydopingowym sprawił, że ponownie znalazł się na cenzurowanym.

Murem za swoim podopiecznym niezmiennie stoi Przemysław Szyszka. Trener, który 20 kwietnia wystąpi w roli zawodnika podczas Hybrid MMA 4, po raz kolejny dał wyraz wsparcia Karasiowi po wczorajszej konferencji.

Trener Szyszka wspiera Karasia

Michał Tuszyński z Fansportu TV gościł na konferencji z bohaterami Hybrid MMA 4 i porozmawiał z trenerem Szyszką. Niespełna 40-letni szkoleniowiec raz jeszcze podkreślił, iż wierzy w prawdomówność Roberta Karasia. Dodał też, że istnieją dowody działające na korzyść jego zawodnika i ma nadzieję, że kiedyś ujrzą one światło dzienne:

Stoję za nim murem i mnie za to hejtują. Jego słowo jest dla mnie cenniejsze, niż wszystkich dookoła, którzy rzucają w niego kamieniami. Ja wiem swoje, wiem rzeczy, które nie trafiły jeszcze do opinii publicznej, mam nadzieję, że kiedyś trafią. To są pozostałości po pierwszych przygotowaniach i on mówi prawdę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.